DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Maj 15, 2017 11:31 pm

First topic message reminder :

Žene koje prolaze kraj gradilišta, dijele se samo na 2 vrste
1. One koje bi pukle od srama
2. One koje će uzvratiti osmijehom

Jučer je recimo, kraj naše bauštele prošla jedna utegnuta koja je pukla od srama. Ovo "utegnuta" nisam izmislio ja, nego bauštela... a to je ženska osoba koja ima pripijene traperice na način da te iste traperice načmeš skalpelom, eksplodirale bi... kuzis... otud utegnuta. Isto tako, da bi nosila tu bauštelsku titulu "Utegnuta", mora imati između 30-55 godina i biti punija. Žene koje ganjaju manekensku liniju, popularne su samo u časopisima i reklamama... na baušteli to nije neka prednost.
Uglavnom... ne bi ja ni skužio da utegnuta prolazi kraj gradilišta neg začu obavještajca kako viče "Mati moja mila!" ("Obavještajac" - ona osoba na baušteli koja prva primjeti ženu te izrijekom obavještava ostale kolege). Ide ona, grabi ka antilopa... a na baušteli sve zvecka jer svima ispada alat iz ruku. Ka što merkati stoje na nogama, podupirući se repom o tlo, pa okreću glavu lijevo desno gledajući ima li kakva prijetnja... tako je i na baušteli kad prolazi žena. Svi se uspravili, poduprli se na lopate... a glave svima u istom smjeru ka merkatima. Čim je prišla do bauštele, netko skviknu "Gledaj groma od žene!". E... tu dolazi do prepoznavanja o kakvoj se vrsti žene radi... jer žene sve čuju, a kamo li ne dobacivanje sa gradilišta... pa tako, kad čuje što se dobacuje, ide i njena reakcija... jedne se smiju i mahnu, a druge, baš kao što je ova, zabije glavu u pod i to doslovno, sram ju je... ne znam kako uopće vidi kud hoda.
Od dobacivanja tu je već spomenuto "Gledaj groma od žene!"... pa ima recimo kratko ali glasno "A u!"... ima i vjernika "Falim te Bože, a ne cjel dan gledam ove pedere!"... ima i poziva "Mala oš samnom van!?"... ima i ispitivača "Jes udana!?"... ima i onih koji ne vele ništa al gledaju za njom još 5 minuta kad je izgube iz vidika, romantičari jebiga... ima onih koji zazvižde... ima svega... al najbitnije i najvažnije... nikad nitko ne vrijeđa.
I tako... ima toga već 15 godina... ja bi sa posla uvijek išao sa jednim zidarom, vozio me kući... i uvijek bi stali u istoj birtiji popit kavu... a samo zato što se njemu sviđala konobarica... koja je imala brkove i a noge dlakavije neg on i ja zajedno. Znao je zidar reći
- Joj kad bi je ja ulovio (pa rukama hvata zamišljenu nju)... jooooooj!!!
- Tebe privlače brkate žene sa dlakavim nogama?
- Koji brkovi???... koje dlakave noge???
On na njoj nije vidio ni brkove ni dlakave noge jer je ona za njega bila najljepša žena na svijetu.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sre Okt 18, 2017 12:45 am

Već vidim:
- Časni sude, prilažem liječničku potvrdu kojom se potvrđuje kako imam kriva stopala
- Ivice Todoriću, prilažeš li još kakav dokaz svojoj teškoj bolesti?
- Da sutkinjo... ortopedske cipele!
- To nije dovoljno!
- I 500 000 eura na vašem deviznom računu na Kajmanskom otočju
- Imate potvrdu o uplati?
- Evo!
- U ime Republike Hrvatske oslobađam Todorića Ivicu od svih optužbi. Isto tako, pozivam sve prisutne na oproštajni dernek kojeg organiziram povodom završetka svoje sudačke karijere.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sre Okt 25, 2017 12:34 am

Svi se uzjebali oko 18 000 poziva za vojnu vježbu. Ja poziva nisam dobio... a volio bi da jesam... iša bi na to vojno vježbarenje vrlo rado... tek tolko da vidim jel se u vojsci štogod promijenilo otkako sam je gulio te davne 2000te.
Te 2000te (37. klasa) hrana je bila toliko odvratna da sam u prvih 4 mjeseca izgubio 18 kila... pa me prebacilo u Gospić gdje je, fala kurcu, bila bolja pa sam vratio 6 kila nazad.
Kad smo imali vježbu, nisu imali novaca za ćorke... pa nam je rečeno da prilikom okidanja na suho vičemo BUM-BUM. Kad sam pitao narednika jel to neka zajebancija, reka mi je "Nije!". Ja sam i dalje mislio da je... al kad je krenula akcija i 90% njih krenulo vikati BUM-BUM... ja sam lega u neki grm, izvadio joint i dobro se napušio. Kasnije sam i ja vika BUM-BUM... al sa puškom na ramenu.
Travu... marihuanu... gandžu... zovi je kako oš... nikad prije i poslije nisam pušio nego sam je eto pušio samo u vojsci. Nje je bilo više neg duvana. Na svoje sam oči vidio kilu marihuane kad ju je netko na klupi izvadio iz ruksaka. Kune jedne jedine nisam dao ni za 1 gram... toga je bilo po džaba i ko govana. Pola vojnog roka se ne sjećam.
Kad smo išli na gađanje, ako bi sve sprašio u centar mete... onda bi čvarkonja (zapovjednik) dreknuo "Pohvaljuje te Domovina!" (tako nešto)... a ti morao odgovoriti "Domovini vjeran!". Ja lega... pola lijevog oka nemam, desno blaga dioptrija... još napušen... i ka takav stresem sve u centar. Ovaj drekno "Pohvaljuje te Domovina"... ja mu reka "Jadna ona samnom vakim!"... dobio čitabu... prao wc-e 7 dana.
Imali homoseksualca u redovima... nitko se nije htio sa njim družiti... jedino ova moja "kažnjenička" ekipa... al odma smo mu rekli da će popušit kurac ako se dirne u nekog od nas, on reko "Super!". Drugima smo rekli, ako ga ko bude dirao, da ćemo ga izjebat. Nikad ga nitko nije dirno.
U wc-u Zagorac iz naše ekipe naišao na tipa koji se heroinom trpao u venu pa mu ovaj rekao "Jebal ti Isus majku, kaj ne piješ vino, droga te bu vubila!" Ovog otpustilo iz vojske, Zagorac ostao do kraja roka piti vino.
Da... otišao bi vrlo rado na tu vojnu vježbu... da se još jednom rastavim... nako pošteno... do ibera... i odradim jedan nastup... nako navečer... kad smo svi pjani i napušeni. To bi bio tulum za pamćenje.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Čet Okt 26, 2017 9:50 pm

Sjednem jutros na kavu...
- Izvolite... makijato
- Hvala... iiiii... koja vam je šifra za vaj faj?
- Piše na računu... mala slova i bez kvačica

5 puta čitao račun... od vrha do dna...
- Oprostite, nigdje na računu ne piše šifra?
- Rekla sam vam... šifra je "pisenaracunu"
Otvorim li ikad birtiju, staviti ću šifru
- nemamointerneta
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pet Okt 27, 2017 8:57 pm

Kila svinjskog buta 19 kuna... kila parizera 55 kuna.
Čim pune parizer oca mu jebem da je 55 kuna kila? Vele da u parizer ide najgore meso. Što onda ide u but majku ti jebem da ti jebem??? Gdje ja živim sunce ti jebem? Banane na akciji 6 kuna kila, jabuke 9. Štoeovo? Zona sumraka? Naranče 8 kuna kila... nitko ih u Hrvatskoj ne uzgaja... mandarine koje na cijelom svijetu rastu samo kod nas... 9 kuna kila... pa majku ti milu jebem. Jučer nađem čvarke, 200 grama 15 kuna... 6 puta okrećem kutiju, tražim mrtvačku glavu na deklaraciji... reko uvoz iz Černobila. Uzeo pistaćo... zgrabio ga onom lopatom... nisam cijenu ni gledao... stavim na vagu... ispiše mi ravno 1 kg... stisnem ono dugme da mi izbaci cijenu... izađe onaj samoljepljivi papirić... pogledam... piše 130 kuna... izvrno sam se ko Horvatinčić kad ga ulovi sinkopa... ležim... zadnjim hropcem vrištim "Vraćaj ga u kantu krutejebo!". Kila pršuta da košta isto ka to govno od pistaća. Štoeovo? Ananas 12 kuna, šljive 13. Gdje rastu šljive pička ti materina, u južno afričkoj republici boli me kurac za mala slova naziva države??? Svježe mlijeko u onoj boci od 1.75L dođe 11 kuna. Čim hrane tu kravu, Svarowski kristalima pička ti materina? Neki dan u mesnici vidio istarsku budžolu... reko "Pošto je?"... kad je rekla... ja krenuo računat... kupiš u Lici kuću sa 8 hektara okućnice sa 6 radnika koji beru pamuk. Cijena maslaca... majku ti jebem, ka da ga tukla engleska kraljica sa sinom ružnjikavim Čarlsom. Jaja, podni uzgoj... 20 kuna 10 jaja... koji podni uzgoj majku ti jebem, ka da su jaja snijela u svemirskom brodu. Kako izgleda ta jebena kokoš čijih je 10 jaja 20 kuna???... ko rektor zagrebačkog sveučilišta u pizdu materinu.
Cijeli radni vijek plaćaš zdravstveno u tisućama kuna, jednom oboliš... pitaš ih kad moš na pregled, vele ti "Za godinu dana". Zoveš privatnog, veli ti "Možete danas!"
Svemiru... jebem li ti majku i oca nako prostranog
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Ned Okt 29, 2017 9:03 pm

Mi smo u zadnjih 2-3 godine imali Vlada ka Cigo konja.... ka da si u Supertalent-u
- Vi ste?
- Milanović
- Što znate?
- Puno pričati u prazno pa čak i na latinskom
- Jebem te živote... SLJEDEĆI!
- Good dan!
- Dobar dan... vi ste?
- Orešković
- Koji vi talent imate?
- Sve što ja imala ja prijavila u imovinska card!
- Ama talent čovječe... ne materijalno!
- Pa tako mi say... ja imala talent... fuck... 
- Što je?
- Neki Fuckmarko me zove na mobil stejšn... ja morala ići
- SLJEDEĆI!
- Dobar dan
- Dobar dan... vi ste?
- Plenković
- Koji vi talent imate?
- Gledajte, IMATI znači POSJEDOVATI, što je u skladu sa europskim normama i temeljnim vrijednostima koje Europska Unija kao takve promovira. Isto tako, kad je talent u pitanju, istaknuo bih...
- Režija... donesite luđačku košulju!!!
- Gledajte, navlačenje luđačke košulje nije europsko ponašanje, što vam govori članak 145. stavak 2 "Europskog zakona o vrstama košulja" te kao takav...
- Režija krutejebo!!!

Dajte četvrtog u pičku materinu... da vidim kakva je i to budala.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pet Nov 03, 2017 10:30 pm

Zbogom!
Nešto se priča o uvođenju eura umjesto kune.
Kad nemaš kuna, isti ti kurac što će umjesto njih biti... al da će euro pojebat neke naše narodne običaje, oće.
1. Tehnički za auto i 100 kuna kod ručne.
Minimalna tarifa za progurat ragu od auta zvanog "Čađo", na tehničkom, je... 100 kuna, koje se ostavlja kod ručne. Kad uvedu euro, ja ne znam koji će Čađo proći zbog 13 eura. 
13 eura kraj ručne izgleda ka da su golubu ispali iz guzice. 
Zbogom tehnički!
2. Rebro od harmonike i pjesma za 200 kuna.
Sve svadbe počnu tako da se svira Điboni. Nakon sat vremena, kad se popije... svi rukama "zavrću žarulje". Onda malo tko i zna izgovoriti "Gibonni". Tad je harmonikaš tražen ka Todorić. Kum gura 200 kuna u rebro od harmonike dok majstor prebire po dugmetari i pola svatova dira u dušu a drugu polovicu baca u trans.
Po novom... za jednu pjesmu, u rebro bi trebao staviti 26 eura (200 kuna). Ka da kupuješ gaće i potkošulju u Lidlari a ne, naručuješ pjesmu. Još 25 eura papirnato moš turit u rebro... a kovanicu od eura mu ubacit di?... u usta?... u guzicu, ka da je đžuboks a ne harmonikaš? 
Zbogom harmonikašu!
3. Makijato za 8-12 kuna
Misliš da će ugostitelji staviti makijato 1 euro? U startu će ga krknuti na 2ipo, neki i na 3 eura. Ka da piješ onu skupu kavu čije je zrno pojela mačka pa ga israla, pa zrno mljelo i tebi delalo makijato. Za makijato od 2ipo eura bi treba dobit i mačku koja je zrno posrala.
Zbogom makijato!
4. Sir po 60 kuna, rakija po 50, kila krumpira po 3 kune... itd.
To je ona narodna prodaja koja se taji. Taji se zbog žbirske carine i porezne, koji poput lešinara vrebaju sjedeći na granama stabla. Ja znam gdje sve nabaviti... al da me na električnu stolicu spoje, ne bi rekao gdje i od koga. Takva trgovina danas spada u domenu "kriminal"... a mi narod kriminalci.
Kako danas sutra za rakiju dati 6,66 eura? Vražji broj... a mi smo veliki vjernici pa će rakija skočiti na 20 eura. Krumpir pola eura? Zvuči ka da je sam sebe sadio. Kod nas ništa što je POLA ne vrijedi. Ode krumpir na euro. 
Zbogom siru... rakijo... krumpiru!
5. Piva ispred trgovine za 6ipo kuna
Ko nije popio pivu ispred trgovine, ja bi njemu uzeo državljanstvo. Taj jedinstven osjećaj dok sjediš na zidiću ispred trgovine, jedna noga ispružena, druga skvrčena, a ti podižeš onu flašu... sunce ti udara u oči... žmirkaš... auti prolaze... očima ih pratiš... pa pregrizeš pivu... rukom obrišeš usta... ljeto... pa kažeš "Vruće je u pičku materinu"... pa podrigneš.
Ode cijena na 2 eura. 
Zbogom zidiću!
Ubiće nam običaje... ćaća ih jebo žlundrave...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sub Nov 18, 2017 4:09 pm

Danas sam vidio kinder jaje... cijena 90 kuna.
Jes da je veće nego ono "kokošje" kinder jaje, al 90 kuna??? 
Pa krutejebo, ko da je letva volana za golfa dvicu unjem a ne igračka. Kaka je uopće igračka unjem za 90 kuna? - mali japanski robot koji, kad upališ bojler, krade struju od susjeda?... sperma princa Čarlsa kojom oplodiš kravu pa imaš tele za princa?... diploma prometnog fakulteta?... 10 grama kokaina?... posao naplatničara u HAC-u?... kutna kuhinjska garnitura?...

Kinder jaje 90 kuna?... ćaća te jebo, 2 ti jamca za jaje trebaju. Kila teletine 100 kuna, kinder jaje 90. Akumulator za avto 380 kuna, jaje 90. Rimac ga stavlja u Concept One u pizdu materinu... ide mu auto na kinder jaja majka te jebala. Pa za 90 kuna unjem dobiješ Ivicu Todorića sa uputstvima kako ga složit i naplatit sva dugovanja krutejebo.
Kakvo uvođenje eura. Kune treba u kinder jaja a ne u eure... pa kad ovom sa pilane legne plaća:
Vaša plaća iznosi 21 kinder jaje. Od toga vam se:
- za kredit odbija 6 jaja
- za režije 4 jaja,
- za hranu 6 jaja,
- za odjeću 2 jaja
- servis za auto 2 jaja
- ... ovo 1 jaje što vam je ostalo... nadajte se da je igračka unjem dobra... inače popušište kurac.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sub Nov 18, 2017 4:10 pm

Četvrti dan Slavonije... ne znam kako sam živ. U mojim godinama, udrit za redom 4 dana Slavonije... to je ka da 18togodišnjak udara 14 dana Zrća. Njega bar na Zrću ne znaju... mene ovdje na cesti pretječu, pale sva četiri žmigavca, trube u znak pozdrava... i mašu rukom da skrenem u birtiju. Stanem... upoznam se sa čojkom... uđemo u birtiju... u birtiji još dvojica viču "Krule krutejebo otkud ti ovdje!?... prevedeno, nije to više jedna piva... pa zasjedni... pa odem dalje... pa cujem "Gdje si krutejebo!!!"... pretrnem... nitko ne pije jednu, a ni dvi pive... tu brojevi 1, 2 i 3 ne postoje... samo od 4 na dalje. Onda izađem... ne znam ni kud idem... evo danas krenuo za Belišće... vozim... vozim... nikad Belišća dočekat... odjednom tabla "Breznica Našička"... razmišljam "Našička? Kakva Našička???"... pogledam na guglara karte, ja pod odredište... umjesto Belišće upisao Našice... kad sam zakočio, onih 6 kulena... rakije... vina... mandarina... svega čime me narod nakrcao... sve to na šajbu krenulo... reko okrećse i nazad... krenem nazad... stanem na nekoj benzinskoj... reko idem ubit oko sat vremena... spustim sic koji mi je puko ovo ljeto... taman zaćorio... neko kuca na prozor... otvorim greskom lijevo oko na koje ne vidim dobro... reko jebiga, moram otvorit desno... otvorim ja njih oba... kad i njih oba policajca kraj opelijandera... otvorim vrata jer sam staklo zaglavio komadom kartona, ne radi jebiga... čujem pita me "Jel vam dobro?"... mislim si u sebi "Ako ti priznam kako mi je, odvede ti mene!"... reko "Lega sam malo odmorit"... drugi murjak se naginje, gleda tablice na opelijanderu... čujem ga di pita "Krule krutejebo jes to ti?"... reko led te jebo da neću sad i sa murjom na pivu. Tu se malo ispričašmo, pitaju jel me treba otpratiti... reko pa nisam predsjednik u pm... pozdravišmo se... oni svojim a ja svojim putem.
Evo me u Belišću... vidimo se večeras!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sub Nov 18, 2017 4:11 pm

Japanske željeznice se ispričale putnicima zato jer je vlak krenuo 20 sekundi prije nego što je trebao krenuti. Navodno im bilo jako neugodno.
Kod nas kad vlak kreće u podne, prometnik sa cigarom u ustima i košuljom otkopčanom do pupka, taman da kažiprstom može vadit pamuk iz pupka, gleda ko suri orao jesul svi ušli... a na glavi mu kapa ukoso ko da se slika za osobnu pod Austrougarskom. Pod ovo "SVI" spada 6 studenata, 2 babe sa place, 4 Čeha koji misle da znaju gdje idu... i kondukter. Kondukter ulazi zadnji jer je taman strusio zadnji gemišt u željezničarskom bufetu... ugurali ga u vlak kontra njegove volje. Dan danas prometnik mora pogledati prema lokomotivi, u strojovođu, koji sa 1,7 promila alkohola u krvi daje rukom signal prometniku da je sve u redu... sa 1,7 u krvi sve je u redu svima, ne samo strojovođi. Onda prometnik pogledom traži konduktera koji visi kroz prozor ko gaće netom okačene na štrik oprane po jeftinijoj tarifi struje, gdje isti neartukuliranim glasom daje do znanja da je vlak spreman za pokret. Vlak kreće. U taj tren, na kolodvor upada baba Ivanka koja je švercala sir i dere se "Kud ćeš u pičku matere svoje!". Prometnik po džepu prebire među hrpom čepova pive i ključeva... nalazi zviždaljku... trpa je u usta... zviždi... strojovođa koči, kontukter pada u separeu i viče "Jebo vam ja mater". Vlak staje. Baba sa sirevima pita ako je to vlak za Minhen. Prometnik joj odgovara da je zadnji vlak za Minhen otišao 42-e. Baba viče da onda ništa. Strojovođa se dere "Oćemol krenut majka ga jebla!?". Kondukter sa plavicom na čelu viri kroz prozor i pita prometnika "Jel ovo maloprije streslo 8 po Richteru?". Prometnik im svima jebe majku, zviždi ka da sudi jedanajsterac... vlak odlazi...
... vlak odlazi sa kašnjenjem od sat vremena.
Vlak u dolasku kasni 14 dana... strojovođa stao kraj narodnjačkog kluba, kondukter se samoflaširao u glavu na stihove Dare Bubamare, studenti gladni, Česi misle da su na vrh Velebita, 2 babe sa place prodale zadnji gram bunike.
Željeznica se ispričala što ne zna gdje joj je vlak.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sre Nov 29, 2017 6:24 pm

Ovako je to bilo u Karlovcu... prije nekih 8 sati...
Prisutnih - 300tinjak
Popilo se - puno
Potukli se - nitko
Upravo vjenčanih - nitko
Veselih - SVI  suppp
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sre Nov 29, 2017 6:24 pm

Pozdrav iz Like! Zatulumarilo se u Otočcu i Korenici... danas se vidimo u Karlovcu.
E da... i da vas podsjetim kako se kod nas u Lici debljina snijega mjeri... ne metrom neg riječima:
- Serucka! (10-15 cm)
- Čistla sam okokuće! (20-30 cm)
- Nekide u pičku maternu više (ravno 50 cm)
- Jeba majku svoju kolki je! (do 80 cm)
- Znaš kad poštara nema 2 dana! (80-120 cm)
- Anka ide iz trgovne i drži vrećcu u zraku! (150 cm)
- Bio Andrija Jarak danas u selu... baš neki fin čojk! (preko 200 cm)
(Na fotografiji: cesta Saborsko-Plitvice)

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sre Nov 29, 2017 6:27 pm

Šteta da se ove godine u supertalent nije prijavila prosječna hrvatska obitelj.
Ušla bi u finale... a u finalu bi pokazali kako nakon plaćene rate za stambeni kredit gajbe od 48 m2, plaćenih režija, plaćene registracije fiat punta, plaćenog vrtića za mlađe i školskog izleta za starije dijete... preživljavaju ostalih 30 dana sa 200 preostalih kuna.
Glava obitelji bi u finalu demonstrirala kako sa kumom i rodbinom obavlja pilekolj. Dok kum piletu drži noge, rodbina drži krila... a glava obitelji veterinarskim pištoljem usmrćuje pile. Pile se furi vodom... skida se perje... brenerom se pali preostalo... dižu ga na kuke... reže na pola... bataci se odmah nose u sušaru na sušenje... pileća prsa isto... iznutrice se kuhaju, radi se pola kobasice krvavice... meso za zimu spremno.
Majka bi u finalu demonstrirala kako od jedne glavice salate radi ručak za njih 4-ero. Ima i recept za to, koji se zove "Proljetna rapsodija"... u velikoj plastičnoj zdjeli ukradenoj iz trgovačkog centra stavite salatu, operite je vodom, od susjeda posudite sol, posolite salatu, sol vratite susjedu, izvucite akumulator iz punta i sa 2-3 kapi kiseline iz istog začinite salatu. Ručak za oblizati kožu koja visi sa kosti dlanova.
Maja Šuput, koja ima 38 godina pa koristi svu zalihu svjetske plastike nebil izgledala ka da je jučer izašla sa maturalne večere... al džaba, usne joj se izvalile ka prekuhane hrenovke... jebiga ženo, shvati, stari se i u tome nema ništa loše... ona bi po ustaljenom običaju zinula od oduševljenja i rukom prekrila hrenovke, pardon, usta. Udara rukom po gljivi.
Martina Tomčić, poznata operna diva koju wikipedia jedva prepoznaje u 2 cm debelom tekstu, ona bi ostala šokirana. Ta se čudi žarulji kad zasvijetli... u najmanju ruku ka da je život provela u napuštenom rudniku pa ne zna za civilizaciju i to da je struja davno izmišljena. Čudi se curi koja tverka guzom ka da sama ne zna za pozu doggy style. Normalno, u šoku udara po gljivi.
Onaj ćelavi... onaj prvi s desna... Davor Bilman... njega ka da je njemački Gestapo poslao u žiri. Taj ka da radi u regrutacijskom odboru za slanje na Mars a ne u narodnom televizijskom show-u a zapravo kopira onog najstrožijeg člana žirija iz engleske verzije talent show-a. On je ko golf dvica koji si je umislio da je audi 8. Kopija je kopija bilo di u svijetu. Strogo lupa po gljivi.
Janko Popović... glumac... svi hrvatski glumci vole popit koju... samim tim mi je dovoljno da ga ne obrađujem... izgleda mi jedini normalan tamo. Lupa po gljivi.
U finalu napokon pobijedila stvarnost.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sre Nov 29, 2017 6:27 pm

Gledam oko sebe... danas svaki kurconošnjak (osoba koja sa sobom nosi kurac a neki ga zovu muškarac) nosi bradu. 
Bradu nosim 20 godina... to valjda zato što nemam kose na glavi pa sam sretan što išta raste bar na jugu glave... i utopio sam se u ovu masu novobradaša 2017. godine.

Danas na slovenskoj granici zbog brade ne izdvajaju nikog... mene prije jesu... "Ajnpak tudi, levo skrenito!"... ko Despacito majku ti jebem... jer sam izgledao ka talibanski samouzdizač u zrak... brada... glava ćelava... slovenski graničari misle ovaj se iz pičke materne odlučio dići uzrak na graničnom prijelazi Rupa... a ja majku ti jebem, iša po zimske gume u Sloveniju. Aj... pustili me. Dođem kod slovenskog vulkanizera, ovaj ljubazan ka da je došla engleska kraljica, usro se čojk da se ne bi diga uzrak kod njega u dvorištu... još sam popust dobio. Vraćam se nazad... Slovenci me na granici sretni puštaju, nek se dignem uzrak u Hrvatskoj... a kad dođem kod naših, stani sa strane... "Otkud vi?"... od kud?... iz Indije majku vam jebem... "Stanite sa strane!"... pa mi pretumbavaju bunker opelijandera... "Što je ovo?"... pa im objašnjavam kako je to tapecirung sa mojih vrata auta... pa gledaju vrata... a ja razmišljam kako bi bilo lakše dići se uzrak neg objašnjavati kolko mi djelova za avto fali... a oni sretni što mi fali dijelova i što se neću dići uzrak.
Današnji muškarac nosi bradu... a mamu mu jebem, od vrata do stopala sve dlake obrijao. Nema to dlaka ispod pazuha... na prsima... nogama... spalilo ka na mrtvom prascu. Žena kad sa takvim legne u krevet, ka da je legla sa lignjom... ovaj gladak ka olimpijska bob staza... ka kada u kupaoni. Jebo ti muško na koje žena stane i posklizne se. Obrija se on, namaza zagrebačkim melemom... prdne, klizi po kupaoni ukrug ka golf u rotoru. Kad se posklizne u kupaoni, nađu ga 4 općine dalje. Danas je muškarac koji nosi kariranu košulju čoban... al ako nosi pijer karden, on je onaj pravi "muškarac", skine košulju... krutejebo... ko kokoš skuvana u juvi.
Danas je najteže biti žensko... trebaš ti među hrpom "muškaraca" naći muškarca.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sre Nov 29, 2017 6:28 pm

Kad je naš ministar obrane, Krstičević, održa govor pred naša 184 profesionalna vojnika... ja sam mislio da je počeo rat... reko kud opet rat ocamujebem, u gaćama me nespremnog ulovio... odma sam zvao u Liku ove svoje ako ko ima za prodat samoobrambeni kalašnjikov za dvajs eura... vele nije dvajs neg 15 eura i još dobiješ papovku gratis sa 2 tromblona, set kuhinjskij noževa + katana, original japanska, od nekog pokojnog samuraja + anatomski jastuk... reko odkud znate pokojnogsamuraja jastuk vam anatomski jebem?... vele oš ti kupit il srat?... i onda skužim da nije rat počeo neg naša vojska ide u Litvu. Onda sam pomislio da idu gore u šoping, reko aj nek i naša vojska ide u šoping, haubicu im onu njemačku jebem što ju još otplatili nismo, nek se obuku kako treba... al veli ministar da ni od šopinga ništa neg ih gore šalje kako bi branili naše interese. U Litvu branit naše interese? Jebem ti živote svjetlo kojim me obasipaš, otkad mi u Litvi imamo interesa?
Mi smo jedina država u Europi iz koje radnici bježe u Irsku... Austriju... Njemačku... a vojska u Litvu... Poljsku...
...pa majku ti milu jebem, ko osta u Hrvatskoj???... napustiše nas radnici... medicinsko osoblje... čak i vojska krutejebo...
Ovo mi je super sa obranom naših interesa u pičci materinoj. Kad nam jednog dana iz te iste pičke materine vrate pola njih u crnim vrećama, živo će me zanimati ti interesi.
Jedini interes naših političara je, kad zagusti, da svoju djecu spreme na sigurno... a naša nek ginu za interese. Čije interese, jebem vam oca i majku u prkno rosno!
Živjela Republika Hrvatska... a stoka nek mi popuši interesni kurac!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pet Dec 01, 2017 4:58 pm

Ka što Amerkanci imaju, imamo i mi jer smo to uzeli od njih... a to je "Black friday" ilitiga Crni petak. U Amerki popusti po 90%... a kod nas...
...kod nas cijeli dan u trgovini nema nikog... trgovkinja od jutra do 6 popodne skurila 3 gige interneta na fejsaru i vajber. Prve mušterije dolaze u 18 sati gdje, ako imaju sreće, na 40%tnom popustu mogu naći 1 par cipela, broj 58, bile male Franji Arapoviću pa ih stavili na "petak crnački" popust... navučeš 14 zimskih čarapa, još ti mačka stane iznad prstiju.
Tu su još i muške kupaće gaće u duginim bojama, popust 45%, a kraj njih 2 skinhedsa sa bejzbol palicama, čekaju ko će ih kupiti. Odmah ispod kupaćih, 30% snižen orden za hrabrost za kupnju istih.
Za djecu koja žive na području bez vodovoda, pištolji na vodu i do 25% jeftiniji.
Pizzerija u trgovačkom centru ima akciju "Pizza od prekjučer 30% jeftinija". Ko uspije pojesti rub pizze, dobije poklon bon za stomatološku ordinaciju "dr.stom. Mile Plombaš", sa popustom od 15 %.
Ženske hulahopke, model "Geleruše" (proizvođač jamči više od 140 rupa) na nevjerojatnih 50% popusta.
Tattoo studio nudi posebnu ponudu, tetovaža slona bez kljova na 15% popusta... jelena kapitalaca bez rogova 20 %... zeca bez oba zuba 25%
Kod nas kad na staklu trgovine pročitate "POPUST 80%"... u trgovini nećete naći ni jedan jedini proozvod na tom popustu. Jednom sam pitao da bi kupio staklo od trgovine... kad me trgovac čudno pogledao, reka sam mu
- "S obzirom da u trgovini ništa nije na popustu od 80%, ostaje jedino da se taj popust odnosi na staklo. Oću kupiti staklo!"
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Uto Dec 05, 2017 10:17 pm

Stvarno kad gledas taj sraz generacija...
Meni moj deda pričao kako je u školu pješice išao 18 kilometara, vukovi mu krali kredu iz torbe, u kući bilo ognjište di se ložila vatra, nije bilo struje, do Ogulina se išlo 2 dana, po vodu se išlo 8 kilometara...
Ćaća mi pričao kako je u školu pješice išao 8 kilometara, kako je po vodu išao 4 kilometra, srao u poljski wc, nije bilo struje, do Ogulina se autobusom išlo 2 sata...
Ja sam u školu išao kilometar ipo, vode bilo u kuhinji, srao sam u wc-u, šparet sam ložio svako jutro, bilo je i struje osim kad grmi, u Ogulinu bi fićom došli za sat vremena...
A djeca djece naše djece će pričati:
- Probudio bi se, škola bi došla k meni. Kad bi završio, škola bi otišla. Robot bi mi skuhao ručak, nahranio me. Ja bi se posrao u kuhinji, robot bi sve pobrao, obrisao mi guzicu i riješio zadatke iz matematike. Iz matematike bi dobio jedinicu. Drugi dan bi škola došla k meni a ćaća bi uša u školu i profesoru iz matematike vika "Tiš mom malom dat jedinicu! Gdje si ti bio 91-e pička ti materina!?"... ja bi dobio 4. Došavši kući, ćaća bi rukama udavio robota. Mater bi plakala jer bi morala kuhati. Mater bi nešto skuhala, ja ne bi jeo, ćaća je, umro je drugi dan, mater kupila novog robota koji je odma napravio i ostavinsku. Mater se udala za robota. Imali smo bežičnu struju. Bilo je teško, al preživlo se.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pet Dec 08, 2017 12:18 am

Opći pokolj, općinu ti jebem, u jednom trgovačkom centru.
Ja sam mislio da je koljaža kad se naranče prodaju u pola cijene... al sad je krkačina bila na odjelu igračaka... spale cijene igračaka na pola... ovaj sa paletara nemeže nakrcat na police kolko se grabilo.
Dva metra od mene nešto leži na podu, vrišti i viče "Oću tooooo!"... ja u prvi mah mislio da se radi o nekoj japanskoj igrački "Ochuto", kad evo čojka... dignu igračku sa poda, oplete rukom po njoj, uz "Picka ti materina tebi i vrištanju", pretvori se igračka u dijete od 6 godina... meni vilica ispala... reko krutejebo štoeovo?
Malo dalje, deda uzeo plišanog Odbodsa (onog plavog), pita ženu do sebe "Slabo vidim, pošto je ovaj slon?"... viče žena "Nije to slon!"... viče deda "Što je onda?"... viče žena "Odbods!"... viče deda "Slonbods?"... tu sam se maka.
Metar dalje, žena uzela Rizik, pita ako je to za dijete od 3 godine. Mislim si u sebi, ako netko od 3 godine igra Rizik, odma ga za Nobelovu nominirat... sa 5 je premijer da jebe jež ježa.
Stojim, gledam u igračke... kad odjednom mrak... pomrčina... stala baba, digla uzrak monopoly, prekrila 12 lustera... vrti ga, gleda sa svih strana... viče "Idel u ovo baterje?"... reko "Gospođo to je monopoly!"... veli ona "Monošto?"... reko "Todorićevka, bacate kocke i kupujete sve, postajete tajkun, a možete sve izgubiti ako uludo kupujete"... veli ona "A baterje?"... vidim nema smisla, pa reko "Ide unj 12 baterija onih najskupljih!"... šutnu baba monopoly, veli "Znala sam ja, sve jeftino a na kraju spadnu gaće kad se baterija nakupuješ!".
Poslije sam kod riže nalazio autiće... na mlijeku lutke... kod jogurta kamione... to kako se ko predomislio, samo ih je odlaga gdje je stiga. Najjače mi bilo kad sam plišano prase vidio na smrznutoj ribi...
... bit će netko skužio da ga jebe kolesterol... nema druge...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sub Dec 09, 2017 3:18 pm

Apartmanizacija nacionalnog parka Plitvička jezera od strane nepoznatih tajkuna nepoznatih imena i prezimena, dovela je do toga, da je:
- u nadaleko poznatom Velikom slapu nađeno 135 mg/l (miligrama po litri) fekalnih voda (čitaj GOVANA)
- u površinskoj vodi s potoka Plitvica prisutno je 380 mg/l kanalizacijske vode (opet GOVANA) te10 mg/l bakterija E. coli.

(Ovo su podaci koje je u saboru iznio jedan saborski zastupnik a kako on kaže, podatke je dobio od Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Ima još podataka, vjerujte mi na riječ, sramota me je i spomenuti ih)
Dakle... možemo reći da smo uspjeli. Od svjetski unikatnog nacionalnog parka, mi smo dobili nacionalnu septičku jamu. 
U normalno uređenoj državi, nekom bi glavu odfikarili sa ramena... strpali ga u bajbukanu na 20 godina... al štoš... kod nas tajkuni nekažnjeno gaze ljude, sinkopa jebiga... drugi u nacionalnom parku grade zgrade sa desetinama apartmana čiji su wc-i direktno spojeni na Veliki slap...
Sad nam još ostaje da nađemo pitomog ličkog medvjeda koji konstantno prdi. Zašto? Pa kad Japanac dođe na Plitvice i pita "Što to smrdi?"... upremo prstom u medu Milu pa Japancu objasnimo
- Ovo je unikatno endemski medvjed, naš Mile, jedini medvjed na svijetu koji konstantno prducka!
- Nemoguće! - veli Japanac
- Nemoguće!? Mile, aj okini jednom!
- ŽVAJZPRRRRRD!
- Što sad veliš moj Japanac?
- (diže fotoaparat i okida) USLIK, USLIK, USLIK
- Negoooo... oš ti Japanac da ti pokažem dabra koji piša 20 metara u dalj!?!?
- Dabar koji piša 20 metara u dalj!?
- Aha... i to preko 2 vjeverice koje kenjaju u TOI-TOI
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Dec 11, 2017 9:47 pm

Čitam danas na fejsari, riplje narod nad Oliverom Dragojevićem jer je čojk umro, tako javljaju mediji i novinari. Nije prošlo sat vremena, sad pak javljaju svi mediji kako Oliver nije umro neg je eto živ.
Današnje novinarstvo je gore od najgoreg porno filma u kojem on spašava nju od ugriza plišane kobre da bi je kasnije povalio na ručno izrađenom stolu oca njezine majke dok mu ona trpa vjevericu u guzicu, a njemu paše.
Vi ste novinari dno današnjeg društva. Vi bi pičku svoje mame dali za lajk na fejsari. Dok su prije novinari pazili na gramatiku i izričaj, krutejebo... vi živa čojka proglasite mrtvim i nikom ništa. Pokojni Mirko Miočić je zbog vas 2 puta umro. Proglasili ga mrtvim a nije bio pa ga još jednom proglasili mrtvim kad je čojk stvarno umro. Gdje ste diplomu stekli krv vam jebem bolesnu!?
Napišete li da sam ja umro, a budem li živ... jebaću vam majku direkt iz šok sobe, taman da diktiro medicinskoj sestri.
Pa jebem ti svijete oca i majku kretenoidnu... imal da je išta normalnog kod nas!?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   

Nazad na vrh Ići dole

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KNJIŽEVNOST I JEZIK :: KNJIŽEVNOST :: PROZA/POEZIJA/PISANA REČ ..-
Skoči na: