DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Maj 15, 2017 11:31 pm

First topic message reminder :

Žene koje prolaze kraj gradilišta, dijele se samo na 2 vrste
1. One koje bi pukle od srama
2. One koje će uzvratiti osmijehom

Jučer je recimo, kraj naše bauštele prošla jedna utegnuta koja je pukla od srama. Ovo "utegnuta" nisam izmislio ja, nego bauštela... a to je ženska osoba koja ima pripijene traperice na način da te iste traperice načmeš skalpelom, eksplodirale bi... kuzis... otud utegnuta. Isto tako, da bi nosila tu bauštelsku titulu "Utegnuta", mora imati između 30-55 godina i biti punija. Žene koje ganjaju manekensku liniju, popularne su samo u časopisima i reklamama... na baušteli to nije neka prednost.
Uglavnom... ne bi ja ni skužio da utegnuta prolazi kraj gradilišta neg začu obavještajca kako viče "Mati moja mila!" ("Obavještajac" - ona osoba na baušteli koja prva primjeti ženu te izrijekom obavještava ostale kolege). Ide ona, grabi ka antilopa... a na baušteli sve zvecka jer svima ispada alat iz ruku. Ka što merkati stoje na nogama, podupirući se repom o tlo, pa okreću glavu lijevo desno gledajući ima li kakva prijetnja... tako je i na baušteli kad prolazi žena. Svi se uspravili, poduprli se na lopate... a glave svima u istom smjeru ka merkatima. Čim je prišla do bauštele, netko skviknu "Gledaj groma od žene!". E... tu dolazi do prepoznavanja o kakvoj se vrsti žene radi... jer žene sve čuju, a kamo li ne dobacivanje sa gradilišta... pa tako, kad čuje što se dobacuje, ide i njena reakcija... jedne se smiju i mahnu, a druge, baš kao što je ova, zabije glavu u pod i to doslovno, sram ju je... ne znam kako uopće vidi kud hoda.
Od dobacivanja tu je već spomenuto "Gledaj groma od žene!"... pa ima recimo kratko ali glasno "A u!"... ima i vjernika "Falim te Bože, a ne cjel dan gledam ove pedere!"... ima i poziva "Mala oš samnom van!?"... ima i ispitivača "Jes udana!?"... ima i onih koji ne vele ništa al gledaju za njom još 5 minuta kad je izgube iz vidika, romantičari jebiga... ima onih koji zazvižde... ima svega... al najbitnije i najvažnije... nikad nitko ne vrijeđa.
I tako... ima toga već 15 godina... ja bi sa posla uvijek išao sa jednim zidarom, vozio me kući... i uvijek bi stali u istoj birtiji popit kavu... a samo zato što se njemu sviđala konobarica... koja je imala brkove i a noge dlakavije neg on i ja zajedno. Znao je zidar reći
- Joj kad bi je ja ulovio (pa rukama hvata zamišljenu nju)... jooooooj!!!
- Tebe privlače brkate žene sa dlakavim nogama?
- Koji brkovi???... koje dlakave noge???
On na njoj nije vidio ni brkove ni dlakave noge jer je ona za njega bila najljepša žena na svijetu.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Jun 19, 2017 8:56 pm

Sjeli ljudi u Zagrebu u avion... krenuli za Dubrovnik... u Dubrovniku bura... pa avionu rekli da se vrati u Zagreb... al mahuna... iz Zagreba javili da aerodrom ne radi pa avion otišao za Rim... jer pazi... u našoj TURISTIČKOJ državi ni jedan aerodrom ne radi nakon 22 sata. Onda su drugi dan krenuli iz Rima za Dubrovnik... pa su nakon ukupno 17 sati i 53 minute napokon sletjeli u DU.
Krutejebo... čime više putovati u ovoj našoj državi?
Vlakovi nam u dolasku kasne po 4-5 desetljeća, onaj ko se danas iskrcava iz vlaka, on ne zna da je bio rat i da smo se osamostalili. Veliš im da je Tito umro, svi plaču.
Taksisti se međusobno tuku ka pijani Rusi na jutjubari... mahneš na ulici rukom i drekneš "Taksi!", gledaš uživo MMA borbu gdje taksist iz "Zagreb taxi" na polugu dobija taksistu iz "Cammea"... ovaj predaju borbe izražava lupanjem ruke o šajbu dacie logan.
Autobusi izgledaju ka pokretne pečenjare... karta jeftina a sjedala udobna ka oplata puna čavala. Šole cijelo vrijeme fejzbuči, stavlja statuse tipa "Vozim stoku, svi smrde ka čarape u bauštelca, kad će nedjelja da vozim ove namirisane pedere za Minhen!"... drugom rukom vrti janje... kila 250 kuna... salvete gratis... kiseli krastavci 10 eura.
Ako kome padne na pamet stopirati, njemu nokat na palcu naraste 6 centi dok mu netko stane. Kad netko i stane, autostoper umjesto na Zrće... traži prijevoz do prvog staračkog doma.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pet Jun 23, 2017 12:01 am

Može pomoć?
Dakle... ja za 30.06. (sljedeći petak) tražim kafić... klub... za svoj nastup u gradu Splitu. ČEKAJ!!! 
Znači mjesto mora biti dovoljno veliko da stane dosta ljudi. Tražio sam i sam... al bezuspješno... il su zatvoreni do jeseni... il već imaju dogovor na taj datum. 
Mislim... mogu ja u Split i nekom drugom prilikom... al ako dogovorim Split u petak... imam Knin u subotu i Zadar u nedjelju... a samim tim si i troškove puta režem na minimum.
Ova poruka će se samouništiti sutra oko 18 sati... jer ako do tad ne riješim Split... onda ću morati negdje drugdje... gdje?... nemam pojma.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Jun 26, 2017 2:26 pm

Prije par tjedana sam bio na terenu, bauštela jel, na jednom od naših otoka. Lijep otok... baš mi se svidio... i to mi se toliko svidio da sam pomislio "Pa što ne bi ovdje našao kakav apartman pa sa obitelji otišao, preko godišnjeg, na 7 dana odmora!?" Odem na buking točka kom... a tamo... krutejebo... ispod 3 iljade kuna za 6 noćenja nema ništa.
Za 3500 kuna čovjek nudi 4 zida i armirano betonsku ploču bez armature... a od inventara... tevejac sa katodnom cijevi kraj kojeg je frižider manji od Froda Baginsa... u kupaoni 2u1, školjka i lavandin, di sereš tu i ruke pereš... umjesto četke za školjku, preparirana mačka sa ispruženim kandžama na šapama... keramika u kupaoni na uzorak jaglaca i visibaba, iz 1964te... bojler okačen na zidu, pun hladne vode, grije sklupčan student medicine sa svijećom u ruci... u spavaćoj na prozorima ručno heklane zavjese a bračni krevet izgleda ka da ga sudski razvelo... jogi do jogija a između njih rascjep veći neg Marijanska brazda... piše da ima i pomoćni ležaj, kad ga vidiš rasplačeš se pa ti pomažu dodavajući maramice... na balkonu 2 Talijana sa mitraljezom na vrećama pijeska, još ne znaju da su Ameri i Rusi ušli u Berlin... pomisliš da je to preskupo pa klikneš na hotelski smještaj... a tamo cijene ka da ti engleska kraljica osobno puši kurac dok gledaš dnevnik a princ Čarls ti u usta ubacuje masline.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sre Jun 28, 2017 12:12 pm

Štemalica je jedna od rijetkih riječi u hrvatskom jeziku koju razumiju apsolutno svi. Nije to šefarka, kutljača, šeflja, palj... itd... pa da ima 100 naziva... štemalica je jedna jedina.
Njen zvuk je univerzalan u svim dijelovima svijeta... Brazilu... Tajlandu... Burkina Faso... Bosni i Hercegovini... Nigeriji... pa čak iz Svemira dopire taj unikatni zvuk... kad ono govno od robota na Marsu uzima uzorke kamena. Zvuk je uvijek isti:
- "Trrr-t-t-t-t... trrrr-t-t-t-t... zzzzzz (zaglavila, pa je čupaš)... trrrrr-t-t-t-t (iščupo)... trrrrrrrrrrrrrrrr (naišao na tvrdo)... t-t-t-t-t (probio to tvrdo)"
A onda... nedjelja... jedini neradni dan... 7 u jutro... čujem nekog od susjeda u kvartu "Trrrrt-t-t-t-t... trrrrrr-t-t-t-t"... otvaram oči... pomislim:
"Jebem li t-t-t-t-t-ti mat-t-t-t-t-t-er!!!"
#PTSP
#crknimukučko
#krepodabogda
#Božeuzmiga
#štemalotijamunagrobljudabogda
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pet Jun 30, 2017 7:20 pm

Niti jedan mediji ne najavljuje moje nastupe... fejsara je jedini "mediji" preko kojeg vam mogu javiti gdje imam nastupe... pa evo da iskoristim tu priliku još jednom i velim da
- danas imam nastup u Sinju u "Havana Club Vox" (sad za sat vremena)
- sutra u Kninu u "Škafiću"
- prekosutra u Zadru u "Kultu"
(Sve sam ovo najavio zadnjij dana, skrolajte dolje, piše točno gdje i u koje vrijeme)

Split sam dogovorio zadnji vikend 7. mjeseca... Sisak je sredinom ovog mjeseca... Karlovac bi trebao biti isto... gledam da uz Split dogovorim još dva grada na jugu al ne ovisi o meni... ako se koji ugostotelj javi, možda i dogovorimo. U Dubrovnik idem u 9. mjesecu... tad idem i u Osijek. I u Zagorje ću doći... i Međimurje... pomalo... vidjeti ćemo se sigurno... samo pomalo.
Ode sad popit pivu i pelin... danas se zajebavamo u Sinju... sutra u Kninu... u nedjelju moj Zadar
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Jul 03, 2017 11:02 am

U svijetu vlakovi idu "kilometara na sat"...
... jedino kod nas "sati na kilometar"
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sre Jul 05, 2017 7:31 pm

Najjači su mi ovi koji uđu u neki od restorana na Jadranu... sataru kazan škampi... 10 kila brancina na ražnju... zimsku lopatu dagnji na buzaru.. kubik ipo kamenica... onda sve to zaliju prvorazrednim vinom... šampanjcem koji je izvađen iz Titanika a na boci još zakačena ruka kapetana broda... pa tako prežderani okače račun na internetska prostranstva i napišu "Bezobrazno skupo"... i zaspu.
Takvi kad se u jutro poseru, govno im vrijedi 2 iljade kuna jer je unjem ostalo neprovarenih škampi... brancina... a kad pišaju, pola mlaza leti šampanjac pola vino. I onda oni nama, nama koji paštetu prevrćemo nebil joj našli cijenu, oni se nama žale da je skupo to što su požderali.
Pa majku ti jebem, ja kad u trgovini vidim cijenu za konzervu Rio Mare... ja glavu okrenem da oči neopečem. Kad sam iša na neki rođendan, greškom sam uzeo neko vino (krivo sam cijene gledao)... ova kad ga na kasi turila kroz bar-kod pištolj pa se prikazala cijena od 160 kuna... zadnje čega se sjećam, neki čojk razgrće ljude i viče "Dajte mu zraka"... reko "Jebo te zrak, vraćaj bocu na policu!". Kilu teletine kupujem kad nađem jamce. Brancin? Jebo ja sam sebe lopatom sa bauštele ako vas lažem, ja ne znam kako ta živina i izgleda. Nikad ga jeo... ni brancina... ni oradu... ni grdobinu. Ka što me od malena učilo da struja ubija, tako me naučilo da je ta riba skupa. Za mene je brancin trafostanica. Šampanjac? Najbolji je onaj talijanski... i to kad na staru godinu nakrkaju trgovine njime... košta 9 kuna... ima okus po cedeviti koja je prošla kroz motor zetorovog traktora... u ponoć nazdravljaš, ne znaš oš jutra dočekat. Od sastojaka za brudet imam samo jebenu palentu.
Pa krutejebo... kad sjedneš u restoran... i ture ti jelovnik u ruke... valjda prvo gledaš cijene! Ko normalan, na ovom svijetu, prvo naruči... pojede... prdne... pa kad ode... sere okolo da je skupo?
Jel ko kad kupio zimske gume pa srao okolo da su skupe? E to je to!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Ned Jul 09, 2017 2:40 pm

Sisak 15.07. (subota)
U sljedeću subotu vidimo se u Sisku... i to tradicionalno, u "Keltu". Sisčanke i Sisčani... mi se dobro znamo tako da nema potrebe za nekim posebnim pozivom da dođete... znam da ćete doći.
PETRINJA - Sisak 14 km... vi iz Petrinje... umjesto što me zajebavate kad ću do vas... nakrkajte lož ulja u golfa dvicu, 12ero stane u golfijanera... i pravac Sisak... nazad ćete ne znam kako... uzmite sa sobom jednog što ne pije... njemu ćemo dati sokić... đusonju...

Aj pas vidimo!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Jul 10, 2017 12:27 pm

Na današnji dan:
- prije 4,5 milijardi godina nastala je planeta Zemlja
- prije 235 mil. godina nastali dinosauri
- prije 65 mil. godina izumrli dinosauri
- prije 3 mil. godina čovjek je sišao sa krošnje i počeo hodati po tlu
- prije 2,5 mil. godina napravljen prvi alat
- prije 400 000 godina vatrom je počeo gospodariti čovjek
- prije 5 500 godina prva pismenost među ljudima
- u 1. stoljeću erupcija vulkana Vezuva uništava grad Pompeji
- u 7. stoljeću dolazimo na prostor današnje Hrvatske
- u 13. stoljeću umro Džingis-kan, vladar najvećeg kopnenog carstva u povijesti
- u 19. stoljeću Tesla u ruci drži žarulju koja svijetli bez i jednog jedinog kabela prikopčanog na nju
- jučer se Bruno Šimleša, čovjek koji se na svakoj fotografiji smije ka mutav na brašno i dila svoje knjige na tematiku ljubavi i životne sreće, koje kupuju samo žene, zakačio na ženu zvanu Lidija Bačić te analizirao njenu guzicu i sise te njene tekstove. Sve to cijeli dan prenose svi mediji pa čak završilo na televiziji u rtl-a.

Ljudska povijest je prepuna interesantnih događaja... jedino je novija povijest prepuna idiota, koje uz današnje medije nemoš izbjeći.
Cijeli jebeni dan! Alooo. Cijeli jebeni dan!? Pa krutemilijebo... kojajovo pička materina od svega?
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Jul 10, 2017 2:07 pm

Glupima, džaba reći da su glupi!
Oni ne mogi shvatiti to kao kritiku ograničenosti, nego, se nadure i još više potvrđuju tu konstataciju.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Jul 10, 2017 2:23 pm

Eugen Grafvajer ::
Oni ne mogi shvatiti to kao kritiku ograničenosti, nego, se nadure i još više potvrđuju tu konstataciju.

rasta
Krule je Car  ludismeh .
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Jul 10, 2017 3:16 pm

Kijara-brm ::

rasta
Krule je Car  ludismeh .

Ne meRRE biT' ! Samo je jedan Car, tj. moja uzvišenost.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Jul 10, 2017 6:50 pm

Kijara-brm ::

rasta
Krule je Car  ludismeh .

Ne meRRE biT' ! Samo je jedan Car, tj. moja uzvišenost.

rasta
Jašta .:))
Krule je ljudina.Čojek iz naroda.  Originlan je.:)
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Uto Jul 11, 2017 7:52 pm

Gdje li ono... na Hvaru?... uveli kazne za turiste koji šeću gologuzi... piju na cesti... jedu pizza cut... a kazne novčane, u visini cijene polovnog golfa dvice... pesto eura... sedamsto... krutejebo, skineš majicu, cijeli mjesec moraš delat na pilani nebil kaznu namirio. Blažen onaj ko je pjan i nevezan za volanom... jeftinije prođe neg u kupaćim gaćama jesti polica i slanine
Plan i program za sve turiste za 2017. godinu
1. Buđenje u jutro u 5. 
Budi ih se kratkim rafalima iz kalašnjikova dok se sa zvučnika pušta škripa gusjenica tenka.

2. Doručak u 5:30
Doručak je u hotelskom restoranu a na švedskom stolu nude se 3 vrste pašteta, voda, luk i sol.
3. Rad na baušteli
Svim turistima se nudi da nekažnjeno hodaju do pasa goli, zidajući gornje etaže općinskog objekta dok se u donjim etažama nudi sauna, izvlačenje glazura pod zatvorenim prozorima.
4. Marenda/gablec
U podne marenda. Za marendu se nudi cat pizze koju također mogu nekažnjeno pojesti. 
1 cut 50 eura. Gratis maslinu dobije turist radnik udarnik.
5. Nastavak rada ali po skraćenom radnom vremenu
Nastavlja se raditi do 18 sati (skraćeno) kako bi turisti ostatak slobodnog vremena mogli provesti na sljedećoj točki br.6
6. Gašenje požara
Od 18 sati, turiste se općinskim tamićem vozi do požarišta. Požar gase do 22 sata kad im slijedi kupanje... gdje ih se poreda u 4 reda dok ih u niskom letu prelijeće kanader, ispuštajući morsku vodu.
7. Ukrcaj i odvoz u hotel oko 2 u jutro
Turiste se ubacuje u dajca... te ih se odvozi u hotel. Pred hotelom ih se iskrcava na paletar i umorne odvozi na večeru koju nitko ne jede.
NAPOMENA: Turisti koji se ne budu pridržavali plana i programa, biti će strijeljani u dvorištu zgrade općine a sve troškove sahrane snosi Vlada države iz koje su došli.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sre Jul 12, 2017 12:56 pm

Slušam jutros na radiju... vele kako je u 2016toj godini, njemačka statistička služba zabilježila 55 000 doseljenih iz Hrvatske a čak 48 000 njih je prvi put prijavilo prebivalište.
Za 20 godina, kod nas će stanovništvo popisivati jedan čojk. Taj će u jutro, prije neg krene na posao, ući u napušten kafić u kojem radi jedino frižider, pun pive još iz davne 2017te. Nakon što strese 3 pive i ispriča se sa frižiderom, sjeda u auto odlazi na benzinsku na kojoj toči gorivo te sam sebi briše stakla i sam sebi daje 10 kuna te si viče:
"Nemojte gospodine, to je previše!".
INA će tada imati slogan
- "Gorivo džaba... since 2017 year"

Kako uđe u koje selo, mjesto ili grad, tako se nagnut preko šajbe kabrioleta kojeg vozi, dere: - "Ima li živih!?"
... baš kao što se poručnik sa Titanika derao nagnut iz čamca, spašavajući preživjele.
Po izlasku iz sela, mjesta ili grada... u bilježnicu će upisivati:
- "U Ogulinu nema nikog... Duga Resa isto... Karlovac isto... u Zagrebu vidio čovjeka, ime mu Mile Predzadnji, star 98 godina, dalje onjem ne znam ništa, umro mi na trećem pitanju... u Zagrebu nema nikog."
Kad dođe u Ilok... sjesti će u iločke podrume, natočiti si vina, otpiti gutljaj, otvoriti papire i napisati
- "Republika Hrvatska
Broj stanovnika: 1 ilitiga ja"
... a onda će vidjeti kako na zidu visi kubura... ponovo uzeti papire... broj 1 prekrižiti i napisati:
"Ode i ja!"
... kubura je opalila.
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Datum upisa : 08.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Čet Jul 13, 2017 10:13 pm

Neki dan slušam radio... veli ova sa radija... kako poznati svjetski brendovi nemaju istu kvalitetu proizvoda u svim zemljama... a kad je EU u pitanju, ti bi proizvodi trebali biti iste kvalitete u svim državama članicama, al nisu... a tu "NISU" spadamo i mi.

Normalno da nisu. Mi... Bugarska i Rumunjska služimo ka komunalni kontejner... sva govna završe kod nas.

Kad u tvornici gaća "Victoria's Secret" greškom na tangama zašiju koji špagu više

- Šefe... ja se nešto zamislio... i jebga... umjesto one jedne špage što ide posred prkna... ja zašio čitav busen špaga... gledajde ove gaće... 9 špaga sam zašio!
- Dooobre! Pakiraj to i šalji u Kroejšu... nema tamo ženskog prkna kroz koje nemeže proći 9 špaga
- Nemoj šefe... nekoće nažuljat prkno!
- Pakiraj i šalji... stavi i svoje gaće!

Kad u 3. smjeni tvornice Nutelle pukne hidraulika na stroju pa se ulje razlije po teglicama

- Šefe... izli se 9 tona ulja iz hidraulike u 18 iljada teglica.
- Pakiraj i šalji tegle u Kroejšu!
- Potrovaćese šefe narod!
- Potrovaće se kurac... jedu smrznuto meso iz Danske sa pečatom iz 68-e
- Znači da čepim tegle?
- Ne. Poklopce spljošti i selotejpom ih zaveži za otvorene tegle. Onda na svaku teglu napiši na hrvatskom "Akcija, uz svaku kupljenu nutellu, frizbi gratis!"

U tvornici Mercedesa... kad dođe do zajeba:

- Šefe... ja sam sinoć bijo pjan ko konj... sa trake je izaša mercedes... bolje da ga ne vidite
- Jel to onaj boje bijele kave... zavario si na njega vrata od hjundaija... haubu od golfa dvice... blatobrane od stojadina... kuku si stavio traktorsku... i na kraju si na haubi zavario naš trokraki zaštitni znak
- Šefe... ni sam ne znam otkud mi ti svi dijelovi
- Najloniraj ga i šalji u Kroejšu!
- Nemoj šefe... sramotimo firmu... pa koja budala će kupiti taki mercedes?
- Ima dolje neki Kerum

Kad u Hugo Boss-u naprave muške gaće:

- Uuuuu šefe krutejebo... ja napravi 3 iljade gaća bez spremnika za jaja... ko za Kena od Barbike.
- Pakiraj i šalji u Kroejšu!
- Šefe... jebaće nam majku kad vide da nemaju kud sa jajima... bogami ni sa alatom neće imat kud!
- Da imaju muda... ne bi ih političari jebali dvajs i kusur godina... a gdje su muda mala, ni alata nema... pakiraj i šalji!

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sub Jul 15, 2017 10:54 am

(naša verzija ljetnog hita "Despacito")
"De spasi to
Iz Agrokora se pare la-palo
Po skupim restoranima se svaki dan pa-palo
Kartice se sumanuto pe-glalo
Financijski se krahi-ralo
Sad kad Rusi više ne daju kredito
Sad se vrišti "De spasi to spasi-to!"

De-spasi-to???
Agrogor spasito a na pregled kod doktora 10 mjeseci čekito
Da tehnički prođito, 100 kuna kod mjenjača turito
U trgovinu trčito na AKCIJE, ka da je vojna vježbito
Ja čekito-turito... turito-vježbito, Todoriću za sve puca kito
I sad još da Agrokor... da Agrokor spasito?
A majke vam se na-je-bitoooo!!!"
Vidimo se večeras u Daruvaru!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sre Jul 19, 2017 2:03 pm

Kad ti jave da ti je mater u bolnici, ostavljaš sve... ideš u bolnicu vidjeti mater.
Kad ti jave da ti je ćaća u bolnici, ostavljaš sve... ideš u bolnicu vidjeti ćaću

Kad si premijer, pa ti jave da gori drugi po veličini grad u državi... krutemili jebo... ne čekaš 30 sati!!!... konjino asocijalno bezosjećajna.
Da je gorio Brisel... konjina bi odma odletila tamo... vako... mahuna.
Nisi ti momak anemičan... tis glup
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Čet Jul 20, 2017 1:09 am

Sjednem u avto... idem kupit cigare... stanem pred trafikom... kupim... taman da ću sjesti u avto... vidim Mjesec... OGROOOMAN... žut ka dukat... jedino mi nije bilo jasno... kako tako nisko a velik?... pa se odmaknem par koraka u stranu da ga bolje vidim... kad ono... na onižoj zgradi... velika kocka... u njoj veliki žuti krug... a u krugu piše "Lidl"

Jebem ti Svemire mater... ni ti nisi što si nekad bio...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Čet Jul 20, 2017 10:20 pm

Izrada portreta bivšeg predsjednika Sabora, viteza Željka Reinera, dođe 40 000 kn... a portret će se za koji dan okačiti među već postojećih 9 portreta bivših jebivjetara.
Za te pare kupiš... 200 kila kompota od bunike... 200 akumulatora... 200 žarulja... 200 kondoma... 200 pari vojnih čizmi... 200 toplomjera... pa se bar 200 ljudi nabunikira... goli trče niz livadu u vojnim čizmama, sa prezervativom navučenim preko glave, akumulatorom okačenim na leđima i upaljenom žaruljom, paralelno vadeći toplomjer ispod pazuha i deru se svi u glas:
- Trisšest sa osam!!!
Za kusur kojeg bi bilo... platio bi se golub, koji bi sa cigarom u ustima, sjedeći na lovačkom tronožcu, svima radio 3D tetovaže paradajza koji se penje uz kolac zabijen u zemlju.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Ned Jul 23, 2017 4:30 pm

Neki dan sam čojku u 3 u jutro pomogao da nadoplati ENC uređaj... na bonove. Na benzinskoj se potrefili. Kupio on uređaj i bon a ne zna kako ga aktivirati.
- Ma iz Švicarska dođe... ne znam brate... pomozi! (Kužim... Albanac)
- Mobitelom nadoplaćujete bonove... imate mobitel?
- Nemam
- Jebtega... što ćemo sad?
- Mali!
- Što mali?
- Mali ima mobitel!
- Zovite malog!
- Idriz!!!... ama IDRIZ!!! (Evo Idriza) Idriz... aljma kaljma drljma krljma mobitel! (Vadi Idriz mobitel od 2 iljada eura) Evo mobitel!
- (uzimam mobitel, sve na albanskom) Sve na albanskom, gdje su poruke ovdje?
- Idriz... (opet ga zove) aljma kaljma klik klik sms? (Idriz otvara novi sms)
- Hvala Idriz. (Utipkavam kod za enc i usput pričam sa čojkom) Idriz ne zna hrvatski?
- Ne zna
- Zna li engleski?
- Ne zna engleska... pusti ga u pičk materna, samo albanski i njemački... ljen Idriz!
- Vi hrvatski pričate odlično!
- A štaš
- Evo ga... gotovo... imate na računu 708 kuna
- Koljko to eura? 200-300? 
- Oko 90!
- 90!?!?!? (prepade se on)
- Da
- U pičk matern... oć biti do Ploča?
- Možete 8 puta do Ploča i nazad... i još vam ostane za nagodinu 5 puta vamo tamo. 
- (Vadi novce iz zadnjeg dzepa. Vjetar me zapuva kad je otvorio bunt eura) Evo 50 eur za pomoć!
- Ma ne dolazi u obzir!
- A luda čoveka! Uzmi!
- Ama neću
- Idriz!!! Aljma kaljma drljma krljma čokolad!!! (Nosi Idriz čokoladu) Čokoljad svi jedu... jedeš i ti!
- Aj... to može!
- Švicarska!
- Što sad Švicarska?
- Pa čokoljad!

Tu se mi pozdravišmo... sjedoše on i Idriz u avtinu koja baca na svemirski brod... ja u svog opelijandera... potrubi čojk... ja isto... kako ja zatrubi, tako mi spade staklo na vratima. Reko jebem ti majku i staklu, što sad? Vadi, čupaj, ma kaki. Upalim... a jedno 15 km po autoputu... propuvalo me ka kasu u Agrokoru. Drugi dan ga iščupa van.
Idriz nikad neće imati takvih problema.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Jul 24, 2017 6:41 pm

Nastup u Metkoviću 30.07. (nedjelja)
Nazva me jučer ekipa iz Metkovića iz Ćakula bara... i za 5 minuta se dogovorili. 
Veli navigacija da imam 467 km puta. Majkem... ako ja pređem tolki put, pa me netko za mjesec dana pita "Krule, kaš do Metkovića", jać se bacit pod HaŽejovu lokomotivu. Cijelu godinu me zajebavate kad ću do Metkovića, nemojte sad vi fulati.
Metkovci... vidimo se!!!
E da... i isto tako... nadam se da ćete i vi iz Ploča... Opuzena... Pelješca... Komina... možda ima i ko iz Hercegovine da bi se zaletio do Metkovića... možda ko potega iz Dubrovnika... Korčule... aj dođite... nađite kakvog šofera, nek pije vodu cijelu noć ka kakva deva, pa vas na kraju pjane odveze kući. Nije to obični nastup... to se popije... zapjeva... nazdravlja... ka Švabe na Oktoberfestu... i traje oko 3 sata.
Bilo bi mi žao da ne dođete... jebga... kad imam osjećaj da se znamo 100 godina... što onda ne bi i popili koju u to ime.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sub Jul 29, 2017 12:48 pm

Sinoć sam oko 23 sata došao u Split. Ka svaki pravi čoban, koji od cijelog Splita zna samo di je riva, normalno, otiša sam na rivu... a tamo... tamo naroda ka da se benzin dijeli džaba... to je čojk na čojku... znači puno do ibera. Onda sam lijepo sve to prejeba i zavalio se u neku birtiju sa strane. U birtiji su hrvatski pričale 2 osobe, konobarica i ja... ovo sve ostalo stranci. Tih stranaca je toliko da ti više ne znaš gdje se nalaziš. Nema kakvih nema... crnih... svijetlo crnih... zapečenih... bijelih... svijetlo bijelih... a jedan je bio tolko bijel da je svijetlio. 
Kraj mene je sjedio nekav skandinavski par... slušam ja njih... jebalo majku... to je taki jezik da ti pomisliš kako oni kombiniraju samo 3 riječi. Fin taj narod skandinavski. Prvo se smije ona... on čeka... a kad ona stane, on se krene kleberit. Nema... točno se zna red. Dok sam ja sjedio ukoso sa obje raskrečene noge... njih dvoje, a i ostali, ka da im klavir doguralo... leđa ravno... noge pod 90 stupnjeva... vrat okomito na terasu... ubibože. Onda su došli nekvi Meksikanci, 2 žene i tip. Oni kad su krenuli piti, ja sam konobarici reka nek mi spremi 2 pive ispod šanka jer ovi će sve pomest. Jedna od te dvije žene... kad je nagnula čašu... krutejebo ka da je u šumariji izvlačila drva cjel dan... uzela kriglu sa obje ruke... istrese onu pivu... obrisa rukom usta... otrese ruku... spade ona piva na travu... znaš kolko je pive otresla kad se dva goluba napila čvokajući po onoj travi. Onda su došli nekvi Kinezi. Oni su po sata pred očima držali cjenik... čak sam pomislio da ovaj jedan od njih ima nekve super moći pa će ga pogledom probušiti, kolko je on piljio u taj cjenik. Onda sam se diga i otiša prošetati... prošetačio sam cijelim gradom... i tu me nekako sjeba umor... prispavalo mi se. Onda sam otiša na parking do opelijandera... kraj mene ganjc novi pasat... njemačke table... ugašen... a unjem svjetlo gori. Ja nako malo škicnem... muž i žena spuštaju siceve... spremaju se spavat... onda sam i sam spustio sic... diga noge preko volana... kako sam se namješta, laktom udarim u prozor... opet mi spade staklo... kako staklo spade tako Švabica (susjeda iz pasata, jel ono) diže glavu... prepala se valjda... reko "Niks se prestrašen, to meni prozor spaden!"... okrenu se ona... ja navuče staklo rukom... okrenu se... prdnu glatko... i tu sam zaspa.

Vidimo se navečer u Ovčicama...
P.S. Probudim se jutros u 5:30... susjedi još spavaju... lagano kresnem opelijandera da ih ne probudim... ubacim u rikverc... lagano stisnem gas... spadne staklo... susjeda u pasatu se promeškolji... ja se ukoči... ona nastavi spavati... a ja ode. Moga sam im bar doručak na haubi ostaviti... jebga... nisam.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Ned Jul 30, 2017 10:55 pm

Možda on je rđav... al odvali on mene do Metkovića. 
Eto me u Metkari. Baš fin gradić. Svi nešto švercaju, slično ka i kod nas u Lici. Ima lubenica na vagone... garant ih iz Kine uvezu pa podvale pod domaće... ajde bogati... Metkovci su to. Pa čovječe ko je uspio razjebat 2 Vlade za redom neg Metkovci... i ova treća se ljulja. 
Aj... vidimo se večeras na turi zajebancije [You must be registered and logged in to see this image.]😉

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Čet Avg 03, 2017 1:08 pm

Ono kad ti puca kur.. za sve
Općinsko državno odvjetništvo u Zagrebu, izdalo je obavijest kojom javljaju da zbog vrućina ne rade te ne primaju stranke od 12-14 sati. (čitaj - vruće im u kancelarijama)
Danas sam to čuo i udario ovu fotografiju, na kojoj su moje kolege bauštelci koji rade na 35 stupnjeva (to je 35 u hladu, na suncu preko 40).
Put do plaće je jeben... jer mi koji radimo u privatnom sektoru prvo svojim radom moramo namiriti gore navedene kojima je vruće u kancelarijama, ne bi li oni dobili svoje plaće... a tek onda mi... mi koji smo zadnji isprdak... zadnje govno za kojim nitko ni vodu ne vuče.
Vi iz te općinske, vruće državno odvjetničke kancelarije... jebo vam ja Krule mater... i da... možete me tužiti i ganjati... i kad me ulovite, što i nije problem jer sam ću se odazvati na vaš poziv... samo iz razloga da vam u živo još jednom jebem mater... i to na sudu, da uđe u zapisnik velikim slovima.
Pu pi*ka vam materina da vam pi*ka materina!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   

Nazad na vrh Ići dole

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KNJIŽEVNOST I JEZIK :: KNJIŽEVNOST :: PROZA/POEZIJA/PISANA REČ ..-
Skoči na: