DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon 15 Maj 2017, 23:31

First topic message reminder :

Žene koje prolaze kraj gradilišta, dijele se samo na 2 vrste
1. One koje bi pukle od srama
2. One koje će uzvratiti osmijehom

Jučer je recimo, kraj naše bauštele prošla jedna utegnuta koja je pukla od srama. Ovo "utegnuta" nisam izmislio ja, nego bauštela... a to je ženska osoba koja ima pripijene traperice na način da te iste traperice načmeš skalpelom, eksplodirale bi... kuzis... otud utegnuta. Isto tako, da bi nosila tu bauštelsku titulu "Utegnuta", mora imati između 30-55 godina i biti punija. Žene koje ganjaju manekensku liniju, popularne su samo u časopisima i reklamama... na baušteli to nije neka prednost.
Uglavnom... ne bi ja ni skužio da utegnuta prolazi kraj gradilišta neg začu obavještajca kako viče "Mati moja mila!" ("Obavještajac" - ona osoba na baušteli koja prva primjeti ženu te izrijekom obavještava ostale kolege). Ide ona, grabi ka antilopa... a na baušteli sve zvecka jer svima ispada alat iz ruku. Ka što merkati stoje na nogama, podupirući se repom o tlo, pa okreću glavu lijevo desno gledajući ima li kakva prijetnja... tako je i na baušteli kad prolazi žena. Svi se uspravili, poduprli se na lopate... a glave svima u istom smjeru ka merkatima. Čim je prišla do bauštele, netko skviknu "Gledaj groma od žene!". E... tu dolazi do prepoznavanja o kakvoj se vrsti žene radi... jer žene sve čuju, a kamo li ne dobacivanje sa gradilišta... pa tako, kad čuje što se dobacuje, ide i njena reakcija... jedne se smiju i mahnu, a druge, baš kao što je ova, zabije glavu u pod i to doslovno, sram ju je... ne znam kako uopće vidi kud hoda.
Od dobacivanja tu je već spomenuto "Gledaj groma od žene!"... pa ima recimo kratko ali glasno "A u!"... ima i vjernika "Falim te Bože, a ne cjel dan gledam ove pedere!"... ima i poziva "Mala oš samnom van!?"... ima i ispitivača "Jes udana!?"... ima i onih koji ne vele ništa al gledaju za njom još 5 minuta kad je izgube iz vidika, romantičari jebiga... ima onih koji zazvižde... ima svega... al najbitnije i najvažnije... nikad nitko ne vrijeđa.
I tako... ima toga već 15 godina... ja bi sa posla uvijek išao sa jednim zidarom, vozio me kući... i uvijek bi stali u istoj birtiji popit kavu... a samo zato što se njemu sviđala konobarica... koja je imala brkove i a noge dlakavije neg on i ja zajedno. Znao je zidar reći
- Joj kad bi je ja ulovio (pa rukama hvata zamišljenu nju)... jooooooj!!!
- Tebe privlače brkate žene sa dlakavim nogama?
- Koji brkovi???... koje dlakave noge???
On na njoj nije vidio ni brkove ni dlakave noge jer je ona za njega bila najljepša žena na svijetu.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži

AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon 19 Jun 2017, 20:56

Sjeli ljudi u Zagrebu u avion... krenuli za Dubrovnik... u Dubrovniku bura... pa avionu rekli da se vrati u Zagreb... al mahuna... iz Zagreba javili da aerodrom ne radi pa avion otišao za Rim... jer pazi... u našoj TURISTIČKOJ državi ni jedan aerodrom ne radi nakon 22 sata. Onda su drugi dan krenuli iz Rima za Dubrovnik... pa su nakon ukupno 17 sati i 53 minute napokon sletjeli u DU.
Krutejebo... čime više putovati u ovoj našoj državi?
Vlakovi nam u dolasku kasne po 4-5 desetljeća, onaj ko se danas iskrcava iz vlaka, on ne zna da je bio rat i da smo se osamostalili. Veliš im da je Tito umro, svi plaču.
Taksisti se međusobno tuku ka pijani Rusi na jutjubari... mahneš na ulici rukom i drekneš "Taksi!", gledaš uživo MMA borbu gdje taksist iz "Zagreb taxi" na polugu dobija taksistu iz "Cammea"... ovaj predaju borbe izražava lupanjem ruke o šajbu dacie logan.
Autobusi izgledaju ka pokretne pečenjare... karta jeftina a sjedala udobna ka oplata puna čavala. Šole cijelo vrijeme fejzbuči, stavlja statuse tipa "Vozim stoku, svi smrde ka čarape u bauštelca, kad će nedjelja da vozim ove namirisane pedere za Minhen!"... drugom rukom vrti janje... kila 250 kuna... salvete gratis... kiseli krastavci 10 eura.
Ako kome padne na pamet stopirati, njemu nokat na palcu naraste 6 centi dok mu netko stane. Kad netko i stane, autostoper umjesto na Zrće... traži prijevoz do prvog staračkog doma.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pet 23 Jun 2017, 00:01

Može pomoć?
Dakle... ja za 30.06. (sljedeći petak) tražim kafić... klub... za svoj nastup u gradu Splitu. ČEKAJ!!! 
Znači mjesto mora biti dovoljno veliko da stane dosta ljudi. Tražio sam i sam... al bezuspješno... il su zatvoreni do jeseni... il već imaju dogovor na taj datum. 
Mislim... mogu ja u Split i nekom drugom prilikom... al ako dogovorim Split u petak... imam Knin u subotu i Zadar u nedjelju... a samim tim si i troškove puta režem na minimum.
Ova poruka će se samouništiti sutra oko 18 sati... jer ako do tad ne riješim Split... onda ću morati negdje drugdje... gdje?... nemam pojma.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Juče u 14:26

Prije par tjedana sam bio na terenu, bauštela jel, na jednom od naših otoka. Lijep otok... baš mi se svidio... i to mi se toliko svidio da sam pomislio "Pa što ne bi ovdje našao kakav apartman pa sa obitelji otišao, preko godišnjeg, na 7 dana odmora!?" Odem na buking točka kom... a tamo... krutejebo... ispod 3 iljade kuna za 6 noćenja nema ništa.
Za 3500 kuna čovjek nudi 4 zida i armirano betonsku ploču bez armature... a od inventara... tevejac sa katodnom cijevi kraj kojeg je frižider manji od Froda Baginsa... u kupaoni 2u1, školjka i lavandin, di sereš tu i ruke pereš... umjesto četke za školjku, preparirana mačka sa ispruženim kandžama na šapama... keramika u kupaoni na uzorak jaglaca i visibaba, iz 1964te... bojler okačen na zidu, pun hladne vode, grije sklupčan student medicine sa svijećom u ruci... u spavaćoj na prozorima ručno heklane zavjese a bračni krevet izgleda ka da ga sudski razvelo... jogi do jogija a između njih rascjep veći neg Marijanska brazda... piše da ima i pomoćni ležaj, kad ga vidiš rasplačeš se pa ti pomažu dodavajući maramice... na balkonu 2 Talijana sa mitraljezom na vrećama pijeska, još ne znaju da su Ameri i Rusi ušli u Berlin... pomisliš da je to preskupo pa klikneš na hotelski smještaj... a tamo cijene ka da ti engleska kraljica osobno puši kurac dok gledaš dnevnik a princ Čarls ti u usta ubacuje masline.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   

Nazad na vrh Ići dole

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KNJIŽEVNOST I JEZIK :: KNJIŽEVNOST :: PROZA/POEZIJA/PISANA REČ ..-
Skoči na: