DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Maj 15, 2017 11:31 pm

Žene koje prolaze kraj gradilišta, dijele se samo na 2 vrste
1. One koje bi pukle od srama
2. One koje će uzvratiti osmijehom

Jučer je recimo, kraj naše bauštele prošla jedna utegnuta koja je pukla od srama. Ovo "utegnuta" nisam izmislio ja, nego bauštela... a to je ženska osoba koja ima pripijene traperice na način da te iste traperice načmeš skalpelom, eksplodirale bi... kuzis... otud utegnuta. Isto tako, da bi nosila tu bauštelsku titulu "Utegnuta", mora imati između 30-55 godina i biti punija. Žene koje ganjaju manekensku liniju, popularne su samo u časopisima i reklamama... na baušteli to nije neka prednost.
Uglavnom... ne bi ja ni skužio da utegnuta prolazi kraj gradilišta neg začu obavještajca kako viče "Mati moja mila!" ("Obavještajac" - ona osoba na baušteli koja prva primjeti ženu te izrijekom obavještava ostale kolege). Ide ona, grabi ka antilopa... a na baušteli sve zvecka jer svima ispada alat iz ruku. Ka što merkati stoje na nogama, podupirući se repom o tlo, pa okreću glavu lijevo desno gledajući ima li kakva prijetnja... tako je i na baušteli kad prolazi žena. Svi se uspravili, poduprli se na lopate... a glave svima u istom smjeru ka merkatima. Čim je prišla do bauštele, netko skviknu "Gledaj groma od žene!". E... tu dolazi do prepoznavanja o kakvoj se vrsti žene radi... jer žene sve čuju, a kamo li ne dobacivanje sa gradilišta... pa tako, kad čuje što se dobacuje, ide i njena reakcija... jedne se smiju i mahnu, a druge, baš kao što je ova, zabije glavu u pod i to doslovno, sram ju je... ne znam kako uopće vidi kud hoda.
Od dobacivanja tu je već spomenuto "Gledaj groma od žene!"... pa ima recimo kratko ali glasno "A u!"... ima i vjernika "Falim te Bože, a ne cjel dan gledam ove pedere!"... ima i poziva "Mala oš samnom van!?"... ima i ispitivača "Jes udana!?"... ima i onih koji ne vele ništa al gledaju za njom još 5 minuta kad je izgube iz vidika, romantičari jebiga... ima onih koji zazvižde... ima svega... al najbitnije i najvažnije... nikad nitko ne vrijeđa.
I tako... ima toga već 15 godina... ja bi sa posla uvijek išao sa jednim zidarom, vozio me kući... i uvijek bi stali u istoj birtiji popit kavu... a samo zato što se njemu sviđala konobarica... koja je imala brkove i a noge dlakavije neg on i ja zajedno. Znao je zidar reći
- Joj kad bi je ja ulovio (pa rukama hvata zamišljenu nju)... jooooooj!!!
- Tebe privlače brkate žene sa dlakavim nogama?
- Koji brkovi???... koje dlakave noge???
On na njoj nije vidio ni brkove ni dlakave noge jer je ona za njega bila najljepša žena na svijetu.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Maj 15, 2017 11:32 pm

Čudi se narod kako nema prosvjeda... i to ono... nikad prosvjeda po nikakvom pitanju.
Znam da dobrom dijelu naroda ovaj tekst neće biti po volji... al vjerujte mi na riječ... zaboli me kurac i to žešće.
Zašto nikad nema masovnih prosvjeda?... jednom za sva vremena da to raščistimo
Dok su u razvijenim demokracijama studenti jedni od pokretača prosvjeda, naši studenti su obične pičketine (uz dužno poštovanje prema ženskom spolnom organu), njima je uvijek, i sve, dobro. Prosvjeduju jedino kad im dignu spavarinu u domu i cijenu bonova za hranu... a zbog stanja u državi nikad. Njih za stanje u državi boli kurac... samo nek mama i tata sve plate... i ka što veli reklama... to netko treba reći.
Što se tiče radničke klase... koja kurčeva radnička klasa? Koja krutejebo? Pa nekad je bilo građevinskih firmi koje su zapošljavale po 5 000 radnika... danas se velikom građevinskom firmom smatra ona koja zapošljava 20 radnika. Gdje su radnici? Koja jebena tvornica postoji da bi postojali radnici? Koja jebo joj ja mater... koja? Muški od 20 godina leže kod roditelja ka rasplodni bikovi, ne da im se ništa osim 12 koraka do najbliže kladare, zaokružiti da će Dinamo tući Real sa 5:0... svaki drugi ima baršunaste ruke ka da je biskup... gdje su radničke ruke????... u pičci materinoj... u Njemačkoj... Austriji... Švicarskoj... ošle ruke krvave... a kod nas u HR ostala obrijana prsa i pazusi pošpricani Denimom sa akcije od 12,99 po komadu... takvi će povesti prosvjede?... a krutejebo mili.
Sindikati? Krutejebo... kod nas su predsjednici sindikata ka engleska kraljica... ne daju se sa trona da ih jebeš. U Hrvatskoj sindikate već 27 godina vode jedni te isti ljudi. Za članove sindikata ne mogu isposlovati piletinu sa salmonelom po povoljnijoj cijeni da bi išta drugo. Guzičarski uhljebi čija se plaća mjeri u 10tinama tisuća kuna.
Jedan dio naroda radi u državnim firmama, boje se išta reći... ostati će bez posla. Ko će onda vraćati kredit? Dužan čovjek ne prosvjeduje, on vraća kredit. Drugi pak iznajmljuju apartmane, žive od turizma. Takav će na prosvjed???... a 01.06. mu dolazi Jurgen iz Njemačke mit žena und petero kinder... 150 eura jedno noćenje. Gdje je slavonski seljak sa 20 krava, 20 prasaca i 5 garavih konja i crnih noktiju od zemlje? Gdje je? Nema ga krutejebo... nema ga! U Irskoj je sunce ti jebem žareno!
Raspiše se natječaj za zidara... nitko se ne javi. Raspiše se natječaj za trgovačkog putnika, javi ih se 300... ka Spartanaca. Prodavači šampona, sapuna i higijenskih uložaka će dizati prosvjede? Oćel prosvjede dizati oni što su se uhljebili u 428 općina?... županija pun kurac?... mjesnih odbora?... općinskih vijeća?
Iznimno, i krepo ako lažem, cijenim pedere i branitelje... jedino su oni održali prosvjede kako treba... a mi šatro radnička klasa... mi smo jedna obična da ne možemo biti... gola kurčina.
Nabijem na kurac 1. Maj!... praznik pičke materne a ne rada
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Maj 15, 2017 11:32 pm

Neki dan sam pješačeći naišao na puža. Ne bi ga ni vidio da nisam gleda u žnjiravce koji su lepršali po podu a ja dugogodišnje ljen zavezati ih... jebiga... samo turim noge unj i hodam. I gledam ja tog puža... vuče na leđima onu svoju kućicu ka Švabo svoju na kotačima, ljeti po makarskoj rivijeri... piči pužina.. mislim "piči"!?... on za svoj pojam piči, za moj, stoji na mjestu... uglavnom... kako sam stao nad njim i prekrila ga moja sjena veličine Slovenije, on je valjda jadan mislio da stiže asteroid... stade on naglo... zakoči... udari ga ona kućica u zatiljak... okrenu one pipke... gledamo se oči u oči... reko "Što delaš tu ćaća te ludog jeba, zgazćete neko ka Rusi Todorića?"... on otpuhnu... jebiga... gdje neće, vuče kuću... reko "Sać ja tebe maknut sa ove asfaltare!"... primim ga... nemežem ga otrgnuti... reko "Pušćaj se, štos se zaljepačio ka sabornik na državni proračun!?"... bogami... otpusti se pužina... i uzmem ga... hodam... pričam šnjime "Sać ja tebi naći komad trave, bit ćeš sretan ka vešmašina u jeftinoj tarifi struje!"... i jebalo majku... ja sam 10 minuta po Zameti tražio oveći komad njive... nemoš naći... sve asfalt i beton... i onda ipak nađem... iskočili mu pipci od sreće ka Boži Petrovu kad nađe javno bilježnički ured... reko "Pužino moja, ako se ovdje ne oženiš i ne budeš imao 15ero pužića, neš nigdje!"... spustim ga na nekav list... on digne one pipke... gleda me... i odjednom... osmijeh mu izbio na lice... od pipka do pipka.
Htio sam samo reći... puževi imaju zube... vidio ja... kad se pužina nasmijala, sinula 2 zuba... ko u zeca... vidio sam mu i 2 umnjaka gore... al za to znam dam nećete vjerovat.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Maj 15, 2017 11:33 pm

Ovo što ću vam ispričati, redovito mi se događa zadnjih godina
Ima toga desetak dana... uđem u jedan trgovački lanac... uzmem vime kravlju tekućinu zvanu mlijeko i pravac kasa. Kad sam došao na kasu... ka da sam došao na Breganu dan prije Velike Gospe... red... nema kraja. Znaš kad sam kao zadnji stajao kod čipsa... izgleda sam ka da kupujem a ne čekam red na kasi. Nebudi lud... krenem brojati... bio sam 26ti na redu. Od 6 kasa, 2 rade... i na obje gužva ka da se dijeli 100 kn na glasačkom mjestu. Gledam ja sve te ljude u redu... stoje... isprazni pogledi... gledaju oni... al ka sova kad je probudi dabar koji ispod stabla pjeva narodnjake.
Tako nekako sam se obratio gospođi na kasi:
- Gospođo kasarice!
- Recite gospodine? - odgovori ona ljubazno
- Ja ne znam kako sav ovaj narod, al vjerujte mi na riječ, ne živem 700 godina da 20 godina života mogu ostaviti čekajući na kasi. Možel treća kasa u pogon?
- Nema problema!
Kako je to rekla, stisnu ona nekvo dugme, a sa zvučnika začuh
- "Moli se djelatnik da otvori kasu broj 3"
Tu se više ne sjećam ničeg pošto me pregazio stampedo. Krutejebo mili... kad je narod navalio na kasu broj 3... ja vam to opisat ne mogu. Zgazilo me ko Čačić punu lajnu na ravnom. Okrenem se... svi naprndečeni na kasi broj 3... ja opet 26ti u redu... i svaki put ponavljam isto.
- A sad molim za sekund pažnje svi vi sa kase broj 3!
(Tu se oni svi okrenuše prema meni)
- Prvi sam pitao a sad sam opet zadnji. E kurac će to tako biti!
Zaobiđem ih sve i odem prvi na kasu. Nitko "A" ne govori. Onda se okrenem... reko:
- Što se čudite što je država u kurcu kad ste u stanju dopustiti da i u trgovini od vas rade budale? Naučilo vas da šutite i čekate, ka konja. Znam... vi ćete za mene reći da sam divljak... al ja sam sad prvi na kasi a vi više niste 20ti u redu... da, zbog ovog divljaka... jebolivas taj vaš šutljivi, čekački i sterilni život.
Ovo je samo jedan banalni primjer... banalniji ne može biti... i na kasi svi fini i kulturni bez obzira što nema smisla da kraj 4 prazne kase stojiš ka zadnja idiotčina... al eto... narod ne želi "probleme"... narod želi biti fin i kulturan.
Jebem ja sve fine i kulturne... zato i jesmo tu di jesmo...
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Uto Maj 16, 2017 6:46 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Uto Maj 16, 2017 2:48 pm

Ako je radnik na mješalici vjesnik proljeća... onda je radnik na asfaltiranju vjesnik lokalnih izbora.
Neke ulice su u zadnjih 20 godina toliko puta asfaltirane da je ukupna debljina asfalta oko 12 metara a cesta udara iznad krovova kuća. Otvoriš kuhinjski prozor, pogled ti puca na prvih 64 sloja asfalta nanešenih od 1996-2006. Između 44. i 45. sloja, viri ruka pokojnog poštara Mile Razglednice... pjan zaspao to jutro pred izbore, prešao finišer preko njega.
Svaki sloj asfalta znači jedan načelnik općine. Nama ceste ka hamburgeri izgledaju. Oni koji ne asfaltiraju, ti idu na već dokazano dobru metodu privlačenja glasova, gradnja vodovoda. Iz sjedišta stranke stigle nove cijevi jer su ih skinuli iz općine u kojoj su prije 4 godine spušili izbore. Kod nas se uvijek stavljaju iste vodovodne cijevi, jedino što im je lokacija nova. Ako za 4 godine narod opet ne glasa za istu stranku, cijevi se čupaju van i idu na drugu lokaciju.
Često se u pogon puštaju i trafostanice, gdje trenutni načelnik općine drži dvostani govor ispred iste... da bi na kraju dizanjem glavne sklopke, struju pustio nigdje jer nema podzemnog il nadzemnog voda do kuća... al ko ga jebe, trafara je tu, poslužiti će kao info pult za turiste. Druga opcija je puštanje u pogon autobusne stanice... gdje isti taj načelnik dočekuje autobus, koji inače prolazi svakih 7 dana,... pa kad se vrata autobusa otvore, načelnik pred novinarima priča samo sa šoferom, pošto putnika nema, svi su otišli drugim autobusom za Njemačku.
Mi znamo za koga ćemo glasati... mi smo u 2016toj dobili uličnu rasvjetu. Još ako netko izmisli kotač, vatru i posuđe... možda se i razvijemo. Do tad... toljaga u ruke... krzno oko jaja... i u šumu po ručak.
Živio asfalt... vodovod... trafara... busna... ulična rasvjeta... i 21. stoljeće!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Uto Maj 16, 2017 10:27 pm

Veprovi se pare jednom godišnje. Naše Vlade ne mogu potrajati duže od razmaka 2 uboda vepra. Provodili bi reforme, al ih jebe što se svake godine raspadnu. Krutejebo, u normalnoj državi treba 400 godina proći da se slavi sastav 100-te jubilarne Vlade... kod nas Vlada ka menstruacija, svakih mjesec dana druga. Mi postašmo ka Šveđani... oni ne znaju tko im sjedi u Vladi jer ih ne zanima... a mi ne znamo jer nemoš ni znati... kakoš znat kad svaki ministar traje kraće neg prdac nakon posta petkom. Zgrada Vlade postala ka javna kuća... uđu unj... budu pola sata, "Ajmo sljedeći". Onom policajcu na ulaznim vratima utrnula ruka od pozdravljanja... salutira svakom koga vidi... jebiga, kad za svakog misli da je ministar. Dođe mi da cijelu plaću odnesem u rent-a-car i iznajmim audija 8 na 20 minuta. Kum nek me vozi pred zgradu Vlade. Izađem... murjak me pozdravi... ja kimnem glavom... odem na sjednicu Vlade... kurac bi itko pomislio da nisam ministar. Jeba ja sebe ako bi me itko skužio. Plenkara bi me možda pitao "Tko si ti?"... ja bi mu reka "Ministar obrane"... pita bi me "Kako radi ministartvo?"... ja bi mu reka "Malo jebeno otkako sam posla fax Donaldu Trumpu da objavljujemo rat Americi!". Krutejebo... i rat moš objaviti, nitko skužio ne bi... osim Amerke
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Čet Maj 18, 2017 2:27 pm

OPREZ!!!!!!!!!!
Ukoliko vam preko facebook-a stigne poruka u kojoj je video uradak pod nazivom "Bakina šlapa", ne otvarajte ga jer se radi o virusu.
Da se radi o virusu, to je potvrdio BBC, CNN, MUP, engleska Kraljica, te Frodo iz Gospodara prstenova.
Klikom na video "Bakina šlapa", pokrećete kompleksan virus kojeg vaš kreditno zaduženi mozak ne može razumjeti. Virus ulazi u mobitel te prilikom prvog punjenja mobitela na zidnu utičnicu, ulazi u elektro instalacije i tako sve do lustera u dnevnom boravku... gdje izlazi iz njega i svim ukućanima se obraća sa "Ja sam virus pod imenom Bakina šlapa i saću vam svima jebat mater!". Tad virus skače sa lustera te sa šlapama na nogama šamara sve ukućane... prijeti... kamatari... uništava imovinu... jede sve paštete iz frižidera... učlanjuje u HDZ, namješta načelnike općina... nije dobar.
Pošalji ovo na što veći broj profila svojih prijatelja i spasi im život... a ne da umiru u mukama, nisu to zaslužili.
P.S. prestanite mi u inbox slati sranja od poruka, ka Boga vas molim, jebo vas virus da vas jebo!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pet Maj 19, 2017 9:00 pm

Alo Dodiću!
- Ej Krule... reci?
- Evo da ti javim za nastup kod tebe u Matuljima... ajmo dvadesetog petog
- Znači 25.05.?
- Neeee... dvadesetog petog!
- 25tog?
- A krutejebo... dvadesetog... znači broj 20... a mjesec je broj 5... 20.05.
- Aaaaa ok... 20.05.
- Imaš li fejsara stranicu od kafića?
- Imam!
- Napravi događaj na fejsari, pa ga ja podijelim kod sebe
- Da napravim događaj?
- Da
- Kakav?
- Pa fejsara događaj... valjda si ih radio do sad?
- Ne
- Što "Ne"?
- Nisam radio događaje. Kakve događaje?
- Kako će ljudi znati da nastupam kod tebe led te jebo?
- Kako kako? Pa ja ću im reći
- Kome?
- Pa narodu
- Kako krutejebo?
- Pa lijepo... kažem jednom a on će drugom... drugi trećem... pročuti će se
- Pa jel nije lakše preko događaja na fejsara stranici?
- Nemam stranicu
- Maloprije si rekao da imaš
- Nemam nemam. Mislim... imam
- Ali?
- Ne znam više kako do nje
- Ne znam ni ja kako će u subotu ljudi do tebe
- Zašto?
- Pa nitko ne zna
- Znaju znaju... ja sam pustio glas
- Kome?
- Prvom... pa je prvi drugom... drugi trećem... Matulji su mali... ja mislim da već svi znaju
- A suncetijebem
- Nego ćo... ala pridi na pijaču!

Nastup u Matuljima, 
subota 20.05.
kafić "Pul Dodića" (iza INA-ine benzinske i to doslovno i odmah iza)
početak u 20 sati... upad džaba.
Jebga... ne znam kako drugačije javiti neg ovako... pa eto... a i ovo mi je zadnji nastup u riječkom kraju pa ko je fulo sve dosadašnje, vidimo se sutra u Matuljima
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pet Maj 19, 2017 9:00 pm

Ovih dana sve bandere uz cestu prepune glava političara

Što se mene tiče... tu im je i mjesto... ako me dobro razumijete...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Maj 22, 2017 5:51 pm

Svakako je lakše živjeti u vjeri da smo ovdje privremeno i da nas nakon smrti čeka život vječni. U cijeloj toj priči... jedino što mi ide na kurac... to su samo dvije ponuđene opcije... jedna je da ideš u Pakao... a druga da ideš u Raj. U Pakao ne želim nikako... jer kako je opisan... ne miriši na dobar klub. Ne želim ni u Raj... Raj je opisan kao jako dobar klub... ali ja nigdje ne pročitah da se u Raju vrte janjci, pije piva, zajebava, zalomi pjesma do zore rane (ako u Raju uopće postoji zora)... da ne govorim kako se u Raju ne psuje... ja da budem u Raju a da ne opsujem?... pa jebem ti općinu, ja bi drugi dan podnio zahtjev sv. Petru da me deložira.
Zato ja vjerujem u nešto drugo... vjerujem da nakon smrti negdje odemo... i da svako bira gdje bi otišao... i da je u ponudi tisuće "klubova"... i da kad odemo u odabrani klub... da nas tu čekaju svi oni sa kojima smo dijelili sličnu životnu filozofiju kako bi se svi skupa mogli nastaviti zajebavati. Ja vjerujem da postoji klub za mene... jedino što ne znam kako se zove... saznati ću kad prdnem u rosu.
Želim vam svima sretan Uskrs... ali u smislu da jednog dana odaberete svoj klub i da se u njemu dobro zabavite.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Maj 22, 2017 5:52 pm

Hrvatska... godina 2017-ta
- na kiosku nemoš kupiti cigare, nema ih
- bonove za mobitel isto
- na INA-inim benzinskim jučer nisi mogao platiti karticom, samo kešom
- na granici sa Slovenijom čeka se po 4 sata za ući k nama u HR
- Pred neki dan sletio Alvarez III, bio kod nas koliko mu veli dodatak na prezimenu, 3 dana, otiša čojk
- Kolinda se nasklikava sa vojnim šljemom na glavi
- TV inkasatori traže vlasnike televizora
- Premijer nam se ponaša ka da je šesnajsterac označilo kokainom pa ga on na cjevnu skelu pošmrka cijelog skupa sa penal točkom... njemu sve dobro
- Ja dobio na bingu 48 kuna, diga dobitak, kupio burek, ostalo oročio, burek pojeo... zagriza i komad papira... pojo i taj komad papira.
- Uša u kauflandaru zdrav, izaša plav po rebrima... 2 babe me nalaktale na gajbama mladog luka, vezica 2,59 kn... 42 mrtva, 169 ranjenih (tu sam). Uskršnji čokoladni zeko iz Kine 8 kuna, opći pokolj. Ranjen na luku, preskočio sam zeku.

A onda dođe ona stara narodna:
- "Pusti jebote... može biti i gore!"
Jebalomajku... nikad dočekati to gore...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sre Maj 24, 2017 12:58 am

U teoriji, da smo mi država... Todoriću bi se zaplijenilo sve... od dvorca, do prve pomoći u autu... zaplijenili bi mu i netom izasrano govno na 160tom metru kanalizacijske cijevi a i vodu koju je povuka... zaplijenili bi mu i kantu kojom se zalijevao kad je bio onaj kretenoidni "Ledeni izazov" čiji je sudionik bio i on... i špagu bi mu uzeli koju je vukao sa one drvene konstrukcije, a i konstrukciju... osta bi i bez ono malo sperme u jajima, i nju bi izvukli...
... no u praksi... mi smo gola kurčina od države odnosno jedna obična da običnija ne možemo biti, pička materna.
U praksi, novcem od poreza kojeg plaćamo... sanirati će se dugovi gore spomenute jebivjetrine. On će u svom dvoračkom bazenu ispijati šampanjac, dronom sam sebi u usta bacati grozdove grožda dok mu drugi drka kurac na porno film koji se snima u živo, pred njim...
... a mi... nama će u bolnici reći da dođemo za 7 mjeseci na rendgen jer je rikno stroj... u Lidlari ćemo se gužvati nad košarama odjeće u kojima su štrample sa 20 kn pale na 6 kuna... u Kauflandari kupovati mlijeko na čijem je tetrapaku nacrtana krava koja gleda u križ... ići na more 14 dana, nikad... ka i točiti auto do vrha, jebeni sajens fikšn (gdje je uopće vrh rezervoara ćaća ga jeba, postoji li to?)... baciti na roštilj kremenadle od 16 kuna po kili sa godinom otpreme mesa iz 1963., kad je ubijen Kennedy... lagati tv inkasatoru da ne znamo kako izgleda televizor a kamo li da ga imamo... paliti veš mašinu nakon 22 sata... kačit jebeni veš na štrik u 01 sati... ići na posao u 6 u jutro, vraćati se u 6 navečer...
... jebo nas onaj ko nas drži na životu... pa bio to i Bog osobno.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pet Maj 26, 2017 9:48 pm

Kad se kupuje polovni auto, ala lada niva, godišta... godišta... jebiga, preživjela kraljevinu SHS, NDH, Jugoslaviju, Hrvatsku, i ovo govno od EU... starija je od kornjače engleske kraljice... onda svi sa sobom vuku frenda mehaničara, ili nekog tko se kuži u aute... jel ono, da majstor pljune savjet, valja li auto ili ne. Nitko se ne želi zajebat pa dati 200 eura za ladu čiji je vlasnik u oglas stavio "Nikad pušeno!", bez obzira što je prvi vlasnik lade bio Winston Churchill. Onda ovaj što ga vodimo sa sobom, majstor jel, onda on šakom provjerava lim... udara po ladi... mi stojimo sa strane i čekamo da majstor odradi do kraja provjeru vozila. Nogom upire o kotač pa ljulja... okom gleda zazore na haubi... nišani sa svih strana... oslanja se rukama pa stišće i pušta... osluškuje dok je upaljen... i onda... onda veli "Ovo je dobra lada!"... a mi sretni u pičku materinu, neće 200 eura otići u vjetar.
Kad se kupuje stan... jedini koji se negdje vode su jamci, njih se vodi u banku da potpišu. Stan se prije kupnje obiđe jednom a tom prilikom se izgovara ona već legendarna "Ima lijep raspored!". Ona radi od 6 do 19, a on od 6 do 22, svaki dan osim nedjelje, nedjeljom oboje rade skraćeno, od 7 do 15... sve samo da se skuca mjesečna rata za lijep raspored. Utuklo se u stan eura ka Churchill cigara u ladi... stan tijekom gradnje vidio nije nitko... da je bar prijatelja zidara povuklo za rukav pa ga odvuklo da vidi jel zgrada čemu... ma kaki... sa zidarima se nitko ni ne druži, ka da su psi lutalice a ne ljudi.
U konačnici... dođeš do ove slike. Ovo vam je dio fasade ganjc nove zgrade u Rijeci, točnije, u kvartu... uostalom ka da je to bitno gdje je... narod ionako zanima lijep raspored. S obzirom na ekskluzivnu lokaciji zgrade, vjerujem da je raspored lijep.
Sretno kupcima!... trebati će vam sreće
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Ned Maj 28, 2017 2:01 pm

Znam nekoliko ljudi koji su otišli živjeti na selo... al znam puno više onih koji vele "Najradije bi živio na selu!". Ovi prvi to nikad nisu rekli, samo su otišli. Ovi što im to ispada iz usta... oni bi na selo... ma jel?
Zadnji put su šparet naložili nikad. Da ga vide, stavili bi oglas u njuškalo "Prodajem željeznu kutiju sa dvoja vrata. Gornja vrata su mala, a donja su staklena i veća. Mislim da se radi o sefu iz doba Austrougarske jer na staklu donjih vrata ima crvena kazaljka koja je sad na nuli a može se okrenuti do preko 200"
Onda bi sa strane špareta vidio žarač (šerajzlin) pa bi dopunio oglas
"Ipak je sef, našao sam ključ!"

Kad bi mu nestalo struje, zvao bi 112 zavučen ispod kreveta
- "Teroristički napad! Čula se eksplozija, ne jedna, dvije!!!" (Udario grom 2 puta u trafostanicu)
Susjed bi mu donio svijeću, on bi je pojeo
- "Kobasica bi bila bolja da nije ove špage kroz nju!"
5 dana bi mobitelom slikao kokoši u dvorištu i stavljao selfare na fejsaru uz popratni tekst
- "Kokice i ja. Odmaram na najjače"
14ti dan bi na selfari bio on i 14 kokoša koje leže na podu
- "Vidi ih, spavaju u podne!" 
Krepale od gladi... cijelo popodne im gurao duracel baterije u guzicu. Zadnji status mu bio
- "Kokice mi ne rade!!! Zna netko kako ih popraviti?" 
Netko mu komentirao
- "Pali ih na kleme!"
Budala probala... planulo perje
Donijela mu susjeda domaći kruh umotan u krpu, govori joj
- "Nisam ja ništa naručio... al kad ste već tu... može!" 
Vadi 50 kuna... čeka kusur
Otišao na kolinje kod susjeda... izvukli prase... dali mu da drži jednu nogu, prase ga otreslo na fasadu. Otpeljala ga hitna.
Svi ispred trgovine piju na dug, jedino on plaća.
Pekli rakiju, zvali ga da navrati, navratio i donio darove.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sre Maj 31, 2017 2:12 pm

Jedna unikatna priča...
Jutros... bagerista i ja došli načeti novo gradilište... dolazimo pred kuću sa kamionom i bagerom... kapija zatvorena... zvonimo... eto gospođe od 76 godina (godine utvrđene razgovorom koji slijedi)
- Dobro jutro gospođo!
- Dobro jutro!
- Gospođo... prvo... di je onaj rotvajler?
- Bez brige, zatvoren je
- Ima li vaših kod kuće?
- Nema... ali su mi rekli što da vam kažem. (Ulazimo u dvorište) Evo, rekli su da ovu hrpu pijeska prebacite sa ove strane
- Dobro
- Ovo ovdje bi betonirali... ovu stepenicu bi srušili... ima jedna cijev, ovdje je plitko zakopana a tamo je dublje, pazite da ju ovdje ne probijete. Ovo sve popločiti, ovo prebaciti gore... a ovo dolje.
- Gospođo?
- Recite?
- Ako nije tajna, koliko imate godina?
- 76
- Iskreno... objašnjavate nam bolje nego ovi od 30 godina.
- Da?
- Itekako da... nego... nismo se upoznali (pružam ruku, rukujemo se)
- Ja sam Severina
- (držim ruku od gospođe, okrećem glavu prema bageristi, njemu oči ispale a meni vilica iskočila) Molim???
- Severina... da... znam... ali ime mi je Severina
- Ovo nije šala?
- Nije... stvarno sam Severina
- Smijem pitati... prije 76 godina vam je netko dao ime Severina... ima neka priča u vezi toga?
- Nema... baš nema. Jednostavno se zovem Severina. A vaše ime?
- Oprostite... ja sam Jadranko

Bogami, vidjeh ženi po izrazu lica da se sad ona začudila.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pet Jun 02, 2017 11:09 pm

Prema zadnjim informacijama, Mile je svojoj kćeri kupio lutku na baterije sa likom Sandre Bagarić.
- Kupijo sam kćeri za rođendan nekvu lutku... na baterije.
- Mile... je li to ona lutka što, kad je upališ, plače, piški i guguče?
- Da bar je! Slušaj! Izvuka ja lutku van... a na leđima visi poklopac, baterija nema. Mala viče "Daj tata lutku!"... reko čekaj da ćaća stavi baterije
- I???
- Stavio ja baterije... a krutejebo... kad je to počelo orit po kuhinji "HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
- Lutka se smije?
- A sunce te jebalo... mala mi poče plakat... puče mi prozor i džezva puna kave kraj prozora... a ja brže bolje baterije iščupa van... kad...
- Kad što Mile???
- Meni u ruci baterije... ona i dalje "HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA"
- Smije se bez baterija???
- U Kena se pretvorio ako te lažem!!!
- I???
- Ja čekić... pa ŽVAJ!!!... otpa glava!
- Znači stala se smijat?
- Stala samo mavat rukama... a glava se otkotrljala u hodnik... i čujem iz hodnika "HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
- Dalje?
- Ja u hodnik... u hodniku moj ćaća sa sačmaricom... stoji u gaćama, viče "Majku vam jebem, u ovoj se kući ni spavat nemeže!"... i opali!
- Kud???
- Ravno u glavu od lutke!
- Što je bilo sa glavom?
- Kako je opalio u glavu... razleti se glava... samo ona usta ostala na tepihu na sred hodnika.
- I???
- Aj pogodi?
- I dalje se smije????
- Sad je dodala "BU"
- Kako BU?
- "BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pet Jun 02, 2017 11:10 pm

Brojim bauštelske firme u kojima sam radio... prva... druga... treća... četvrta... peta... šesta.
Prva - propala
Druga - propala
Treća - još živa
Četvrta - propala (u njoj sam radio na crnjaka, radnici znali zvati da im je kombi crko jer su ostali bez goriva, preskaka sam ogradu kad bi inspekcija dolazila, daleko najjače životno bauštelsko iskustvo)
Peta - još živa
Šesta - radim

Od 6 firmi, 3 su propale. Svaka ta propala firma je imala djelatnike, moje kolege, koji imaju svoje obitelji... to su bili (jesu) vrijedni i radišni ljudi... i za svakog tog mog kolegu... boli koga kurac iz Vlade, naše Republike Hrvatske, što je s njima.
Danas se Agrokor spašava jer, kako vele ovi iz Vlade, bitno je spasiti radna mjesta.
E pa jebo ja Krule, vama iz Vlade, spasiocima radnih mjesta, mater u pičku rosnu!!!
Vi iz MUP-a znate gdje sam... ako me zbog ovog vrijeđanja Vlade čekaju sankcije, da još jednom ponovim da im svima jebem mamare po sred pičke! Aj sad... hapsi!
Amen!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sub Jun 03, 2017 1:26 pm

Ne pišem ništa već par dana... sjebalo me sunce na baušteli... i to žešće... do te mjere da izgledam... ako ćemo najiskrenije... izgledam ka kurac.
Danas u kupaoni skinem majicu... gledam se u ono ogledalo... majka te jebala... nešto ružnije nisam vidio odavno... ja vam sebe ne mogu opisati... izgledam ka kombinacija zebre i japanske zastave. Da me nađu u jarku kako ležim, Ameri bi me pobrali i odveli na istraživanje u Zonu 51... ispa vanzemaljac iz svemirskog broda.
Guzica mi bijela ka kokain. Ta kokainska boja se proteže od guzice do vrata, a vrat... majka te jebala mila, ka da sam 2 godine spavao ispod kotača teretnog vlaka HŽ-a koji vozi katran. Da odem u konzulat Južnoafričke Republike i pokažem im ruke, dobio bi državljanstvo... rekli bi mi "Gdje si Mtomba majka te jebala, otkud ti u Rvackoj!?". Glava mi ka u Robina od Betmena. Danas uđem u trgovinu građevinskog materijala, viče ovaj za pultom "Skini naočale jebo ti sebe!"... reko "Naočale mi u autu, viličarom ti prignječilo jaja dabogda!"... jebiga... ostalo bijelo gdje su naočale, otud ovo "Robin od Betmena". Jučer stojim uz cestu, prolazi frend sa autom, dignem ruku... pozdravljam ga... izvirilo mi ispod majice ono bijelo na nadlaktici... svi se vežu i koče... u pizdu materinu... misle da sam prometni murjak. Uđem u noćni klub, naručim pivu ispred konobara, on mi se u facu dere "Ko je to rekao???"... ne vidi me. Uđem u restoran, sjednem, osoblje me pobere, stavljaju me na ovalni pladanj od 2 metra dužine i poslužuju pod, "Bik pod pekom". Dođem na sastanak, investitor upire prstom u mene i viče "Ja bi fasadu crne boje ka što je ovo!". Skinem se na plaži, majke djeci viču "Ne budeš li učio, evo naštoš ličit!". Bacim se u more, zeleni prosvjeduju, misle izlila se nafta, špricaju me... ja se davim. Zaspem na pješačkom, nitko ne koči.
Nikad neću zaboraviti riječi tesara Zizija, kad je čitao novine, pa rekao:
- "Ovaj ukrao 10 miljona kuna, dobijo 2 godine robije. Majkut jebem, ja nikad ništa ukrao, nikad nikog ubio... a dobio 25 godina bauštele!"
Gulim 16-tu...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Jun 05, 2017 2:26 pm

Kad radiš na baušteli gdje ima više izvođača, običaj je alat nekako označiti... jel ono... nebil znao čiji je

- Marinko... aj nekako označi vaser vagu... da znamo da je naša!
- Dobro!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sre Jun 07, 2017 9:59 pm

Prema zadnjim informacijama, Todorićev "Ledo" je sa sladoledima pokrenuo ljetnu nagradnu igru.
Jedan od prvih koji je naletio na nagradni štapić je Mile Pistaćo, koji je izjavio:

- Legli mi nekvi novci sa biroa... pa sam se počastio slajom
- Kojim Mile?
- Onim što je za muškarce... kako mu ono ime?
- Mačo?
- E taj taj!
- I?
- Gurno ja kompletnog maču u usta, izvuče onaj štapić ka nogu iz čarape... kad na jednoj strani štapića piše "Čestitamo!"
- A na drugoj?
- Na drugoj "Osvojili smo 100 000 kuna!"
- "Osvojili smo" ili "Osvojili ste"?
- Smo!
- A ko to "Smo"?
- To imeni bilo čudno... pa sam nazva Ledo
- Što vele?
- Vele da im sutra do podne donesem 100 iljada kuna... inače...
- Inače???
- Inače ode kuća na bubanj
- Nemoš vjerovat!!! 
- Ja nisam ima sreće... al moj kum Pere je polizačio dobitni.
- Kako dobitni?
- Moj Pere je uzeja onaj dabl king sa duplom čokoladom... pojo slaju pa kad je vidio što piše na štapiću... okrenuo janje od sreće, svi smo se napili.
- Što je kod njega pisalo?
- "Na žalost nismo osvojili ništa!"
- Pa što je on tu dobio???
- Kako što... svoju kuću!

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sub Jun 10, 2017 1:25 pm

Pola 2 u jutro... tražim parking u svom kvartu, nigdje ga naći... kružim autom... tražim parking... tražeći parking vidim dvoje ljudi (bračni par) kako prevrću po kontejnerima... stanem autom kraj njih... slikam ih potajice da vidite vi, i javnost ova naša usrana hrvatska (jebem sam sebi mater, nisam jedan od onih koji slikaju ljudsku nesreću ali moram, da drugi vide, inače bi bilo ka da se nije dogodilo)... izlazim iz auta... krećem:
- Oprostite!
- Recite?
- Ne bih vas ičim htio uvrijediti... možete li mi reći... što vas to tjera da u pola 2 u jutro obilazite kontejnere i tražite prazne boce?
- Siromaštvo gospodine
- Nemojte me zvati gospodine molim vas... bauštelac sam... pa mi to gospodine zvuči uzvišeno
- Neću (smije se)... i ja sam radio na baušteli.
- Htio bih sa vama popričati iskreno... ljudski
- Recite?
- Zar morate u pola 2 viriti u kontejnere?
- Moramo... imamo troje djece
- Troje?
- Da... troje... najstarija ide na pravni fakultet... drugo dvoje u školu... po danu nikad ne obilazimo kontejnere
- Zašto?
- Jednom jesmo... pa su se u školi druga djeca rugala našoj djeci... znate kako je to kod djece
- Ne bi se djeca rugala da ih idioti od roditelja tome ne uče
- To smo i mi rekli. Mi našu djecu tome ne učimo
- A recite mi... koliko kuna skupite po jednoj noći na praznim bocama?
- 40 do 50 kuna... oko 1500 kn mjesečno... ja sam neodavno dobio otkaz... imam nešto sa biroa... a žena je domaćica
- (Guram ruku u zadnji džep hlača, vadim 60 kuna koliko imam) Dajte molim vas, uzmite ovo
- (Udaljavaju se oboje od mene) Ne dolazi u obzir!
- Zašto??? Ne želim vas poniziti... nije mi to namjera... uostalom... da imam više, dao bi vam više... imam samo 60 kuna.
- Mi ne radimo tako... ne uzimamo novac
- Ajmo onda ovako... ne dajem novac vama... nego... da sad radi kakva trgovina, kupio bi kakve slatkiše vašoj djeci... al eto... ne radi... pa im kupite vi... molim vas
- Ali ne pričamo mi sa vama radi novca
- Ne pričam ni ja sa vama radi novca... stao sam da ljudski popričamo... kao čovjek sa čovjekom
- Dobro... drugi baš i ne pričaju sa nama... misle kao da nismo ljudi
- Ima puno ljudi koji ne misle tako... ima dobrih ljudi... vjerujte mi. Pustite sad to... uzmite ovo! 
- (On se obraća ženi) Uzmi (govori joj ime)... pa kupi djeci sutra nešto. (Gospođa uzima) Hvala gospodine!
- Opet vi gospodine!?
- Dobro... (smije se)

Tu smo počeli pričati o baušteli... Rijeka je mali grad... spomenu čovjek bauštelsku firmu di je radio... znamo neke ljude zajedno... vidim ne laže čim imena spominje a znamo iste ljude...
... i tako... sjedoh u auto ne bi li napisao ovaj tekst.
Nitko ne zavrijeđuje takav život... svi bi trebali živjeti od svog rada... radom školovati i hraniti svoju djecu... ali to u našoj državi punoj oranica... šuma... i stotina kilometara mora... jednostavno ne ide.
Vlado... Republike moje Hrvatske... jebo ti ja mater po sred usta!
Amen

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Pon Jun 12, 2017 1:28 pm

Obrisao sam zadnji tekst... uzeli ga svekoliki mediji (bez pitanja naravno, što bi oni pitali kad sam ja očito samoposluga)... pa krenula prostitucija sa naslovima tipa "Bloger Krule objavio šokantnu sliku"... "Nećete vjerovati što je na slici"... uglavnom... prostitucija za što većim brojem klikova... jebe se njima za priču... samo klikovi...

... iskreno... to mi želudac okrene od muke... ne da mi se to gledat... ne želim biti dio toga... zato u konačnici i obrisah.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sre Jun 14, 2017 12:21 am

Film "Ljeto, sunce i mješalica"
Trajanje filma: 45 sekundi
Režiser: Bagerist
Glumci: Marinko, Bagerist, ja
Vrijeme snimanja: nema 10 minuta
Produkcija: mobilna

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Sre Jun 14, 2017 7:35 pm

Vidim neki se čude u vezi zadnjeg videa... i jesam li ja uopće inženjer... da... ja jesam inženjer građevinarstva.... to vam potvrđuje ova slika. Da... jučer sam bio na mješalici... kolega koji je postavljao rubnjake nije sve mogao sam pa sam mu, kako se veli, dao ruku. Dao sam mu ruku kao čovjek čovjeku a ne kao inženjer radniku. Na to me nitko nije prisilio, to je moja, i samo moja odluka. Nisam na mješalici svaki dan (nekad davno sam bio) niti mi je to u opisu posla, no kad zatreba, to je najmanje što mogu učiniti. Svoj posao sam učio od majstora i pomoćnih radnika, ne od inženjera, od njih nisam imao što naučiti... jer ljudima titula udari u glavu... misle da su iznad radnika... samim tim ne cijene radnika... njegov rad... a biti inženjer bilo koje struke, bez radnika, ti si goli kurac... jedna velika nadobudna kurčina.
Vi, budući inženjeri... nemojte da vam išta bude teško. Cijenjeni možete biti samo na osnovu znanja... a znanje stječete tako da znate kakav beton treba za ploču... kakav za zidove... a kakav za rubnjake... ako ste ga ikad miješali, niti jedan radnik vam ne može reći da je pregust... premasan... rijedak da unjeg rubnjaci tonu. Nek vas ne bude sram... krenite od početka. Samo to je garancija da ćete biti cijenjeni... poštivani.
U protivnom... vi ste nadobudni drkedžija kojeg će svi prejebat na najmanjoj sitnici. Iskreno... takvih kolega inženjera sam se najviše nagledao... a i sam krenem na njih punim gasom... pa osjetim taj strah... ne znanje... samo zato jer su im glave pune vlastitih titula... takve žderem do kosti, bez milosti.
Kad vas kolege radnici pozovu da sa njima popijete pivu, tad ste postali inženjer... do tad... vi ste, kako radnici vele: "Eno onog glupog šupčine!"
Imaju i pravo...

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   

Nazad na vrh Ići dole

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KNJIŽEVNOST I JEZIK :: KNJIŽEVNOST :: PROZA/POEZIJA/PISANA REČ ..-
Skoči na: