DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Pon Sep 07, 2015 5:00 pm

Na osnovu informacija koje dolaze iz najpoznatije društvene mreže, spremaju se velike promene prema korisnicima…
Naime, prema pravilima društvene mreže Facebook, svi korisnici, širom sveta, koji su na najpopularniju online zajednicu prijavljeni pod lažnim imenom, uskoro će biti blokirani, ukoliko pismeno ne dokažu identitet što će, svakako biti teško ostvarivo. Verovali ili ne, u okviru društvene mreže Facebook je vise lažnih naloga, nego li korisnika sa regularnim imenima!
Ovakva odluka, u potpunosti je opravdana i pod vašim je odbrenjem. Pre registracije, neophodno je prihvatiti određene uslove koje sajt Facebook traži od nas. Da budemo iskreni, većina korisnika i ne čita ova zahteve. Da li znate koje uslove i pravila prihvatatate kada se registrujete na Facebook?
Nema, dakle, više prostora za one silne ”lažnjake” koji, skrivajući se pod raznim imenima, čine stvari koje inače ne bi. Takođe, ovakvi nalozi se koriste mahom za manipulaciju u okviru marketinških aktivnosti, kupovinom “lajkova” i prijatelja grupe i fan stranice. Mnogima će biti teško i krajnje neobično, neki su postali i prepoznatljivi po maštovitim Facebook pseudonimima.
Prilikom analize autentičnosti profila, iz Facebook-a će zahtevati kopiju lične karte, a potom blokirati stari Facebook profil, koji je registrovan pod lažnim imenom. Ovo je prvi put da se traži neki lični document na uvid, bilo da je reč o ličnoj karti, pasošu, vozačkoj dozvoli…Korisnicima će biti vrlo teško da dokažu da je profil njihov. Pojedini korisnici čak imaju i vise lažnih profila, jer je takva odluka bila uslovljena autentifikacijom broja putem mail adrese ili mobilnog telefona.
Kakve će posledice ova odluka imati na popularnost Facebook-a, ostaje da se vidi. Jedno je sigurno, odluka ide u prilog zaštiti privatnosti i borbi protiv brojnih opasnosti koje se naziru na internetu.
-----
Ako ja ovo ispravno tumačim ,onda je došao crni petak raznim "virtuelnim likovima" i drugim lažnjacima koji lažne profile koriste u svrhu najrazličitijih obmana drugih ljudi ? 
Šta mislimo o "novim pravilima" ? 

Poslednji izmenio Danubius dana Sre Sep 16, 2015 9:21 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Pon Sep 07, 2015 5:07 pm

Potpuno podržavam ovo uvođenje reda na Facebooku (iako me previše ne zanima kao društvena mreža ) 
Svako od nas normalnih neće imati problem da potvdi svoj identitet nekim ličnim dokumentom ili na drugi način (i ne treba se bojati neke "krađe podataka" ,na čega će se lažnjaci pozivati i kukati do neba) 
Lično ne volim "virtuelne likove" ,i baš mi je drago što će se takvima konačno stati u kraj . 
Nestaće silne "zavodljive devojke" koje godinama znamo pod ovim ili onim imenom ,rapidno će se smanjiti "broj prijatelja" koji su stvoreni otvaranjem raznih lažnih profila ,i uopšte ...smanjiće se broj raznih manipulacija ljudima ,a najvažnije -razni pedofili i ostali manijaci će ostati bez "igrališta" ,ili će brzo biti identifikovani. 
Naravno ...biće pogođeni i igrači FB igrica ,kao kolateralna šteta ,ali ....igrajte pošteno ,i nema problema . 

Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★

Godina : 36
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Pon Sep 07, 2015 5:11 pm

Definitivno sam za to da se "laznjacima" stane u kraj...ali sumnjam da je izvodljivo. ..ne znam. .. cherry

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

Godina : 49
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Pon Sep 07, 2015 5:35 pm

Ako ovo zaživi mislim da će moja mama dobiti FB profil. Poslaću im njenu LK za Zoxy smehsmeh

Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Pon Sep 07, 2015 6:05 pm

bosankaa ::
Definitivno sam za to da se "laznjacima" stane u kraj...ali sumnjam da je izvodljivo. ..ne znam. .. cherry
Tebe to ne pogađa ,tvoj FB nalog je validan ,kao i kod većine nas . Ali se mogu opkladiti da će ti najmanje jedna "stara prijateljica" nestati sa liste . 
ZoxZoja ::
Ako ovo zaživi mislim da će moja mama dobiti FB profil. Poslaću im njenu LK za Zoxy smehsmeh
Pa i to je sasvim ok . Ima naravno ljudi koji jednostavno žele da zadrže neki stepen anonimnosti ličnih podataka , pa se zato odlučuju za FB nalog pod nekim "nickom" . 

No za tebe se zna da nisi "virtuelna" ,kome je trebalo i kome si želela pokazati -zna tvoj identitet ,kao osobe . 

Pošto nisam sisao vesla i nisam od juče na netu ,sa svakim ko mi je "sumnjiv" a želim ipak komunikaciju -jednostavno zatražim (pretekao sam i FB smehsmeh ) neki lični dokument na uvid (web cam ,dakle mirno se može pokazati bez straha od "krađe podataka" ) 
I sam to predhodno uradim ,naravno,da stvari budu načisto .Nemam problem sa time ,pa i u "realu" se valjda predstaviš osobi sa kojom se upoznaješ ? 
To je jednostavan "test" -"virtuelni" ti neće pokazati NIKAD ,pod najrazličitijim izgovorima . 
ps i za tebe mogu sa sigurnošću da kažem da ćeš izgubiti jednu "staru prijateljicu"  smehsmeh

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Pon Sep 07, 2015 6:15 pm

Ajde da vam objasnim nešto. FB ima milione korisnika i neće sigurno slati svakom zahtev za "identifikaciju". Većina onih kojima to stigne su "žrtve" prijava FB administraciji. Postoji opcija prijavi profil gde imaš ponuđene opcije od kojih je jedna i lažno predstavljanje. Naravno neće svako koga prijave automatski biti blokiran niti će mu tražiti identifikaciju. Treba određeni broj prijava da bi FB administracija reagovala.

Iz raznoraznih razloga smo već imali te situacije gde smo grupno prijavljivali neki nalog i dovodili do njegovog gašenja. Lično sam učestvovala u par takvih akcija a i tražila pomoć od grupe kad je jedan tip počeo da mi smara devojčice. Moji prijatelji farmeri-botadžije su se odazvali i taj nalog je ugašen.

Nazad na vrh Ići dole
justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Pon Sep 07, 2015 7:35 pm

Slažem se da treba stati u kraj lažnim profilima, mada da budem iskrena meni lično nešto mnogo ne smetaju. Ko hoće da vidi da je neko lažnjak to može da vidi, samo je pitanje da li hoće? Ovo sa ličnim dokumentima uz svo dužno poštovanje mi je komedija. Apsolutno nemam problem sa otvorenošću i ko god mi je prijatelj vidi da mi profil nije lažan, ali mi ne pada na pamet slanje bilo kakvog dokumenta kao dokaz da sam to zaista ja! Mada, ko zna, možda i ja jednog dana poludim.... smehsmeh

Čitam sad gore Danija i razmišljam, vidiš ja od prve nisam bila sumnjiva, doduše nisam imala ni web cam, ali nije mi zatražio ličnu kartu rlol
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Pon Sep 07, 2015 7:58 pm

justicija ::

Čitam sad gore Danija i razmišljam, vidiš ja od prve nisam bila sumnjiva, doduše nisam imala ni web cam, ali nije mi zatražio ličnu kartu rlol
Nije bilo razloga za sumnju ,nastupila si kao normalna osoba ,nisi krila identitet ,nisi servirala "bajke" ,dakle ,ama baš nikavog razloga za podozrenje nisi davala  . 
Vidi se to odmah . Iskrena osoba nema razloga ni da "ulepšava" niti da sve oko nje bude "misterija " ,naučio sam to pre puno godina ,da oni što su jako "misteriozni" ,imaju šta da kriju . Isto tako oni za koji serviraju da su jako srećni ,ostvareni,idealni ,bogati ,prelepi i prezgodni ,obrazovani ,a za to nema nijednog validnog dokaza -budi sigurna da su "lažnjaci" . 

FB je posebna priča ,tek tamo može koješta da se "servira" ,tamo je "profil" sve ,i kod takvih će i on biti "idealan" -sve do foto galerije sa ko zna čijim fotografijama . 
Poenta ovog nastojanja Facebooka je u tome da se smanje ili onemoguće razne kriminalne aktivnosti (pedofilija pre svega) ,daleko je ozbiljnija stvar u pitanju ,boli njih uvo što će neko nekoga "ljubavno" obmanuti ,pa otvoriti novi profil da nastavi "rabotu" ,ili će to raditi sa lažnim identitetom .
Ali bi ovakav potez prilično pokvario on line prostituciju ,ako "Tanja Tigrica" ili "Pohotna Maja" moraju da prilože i pravi identitet ,umesto da im se "mušterija" javi na inbox . 
Slažem se da treba pronaći modus koji će identitet potvrditi ,ne mora to da bude baš kopija ličnog dokumenta ,može se potvrditi i na osnovu telefonskog imenika ,recimo .Imenik je  javni svima dostupan dokument  ,time ničija "privatnost" neće biti povređena ,a identitet će biti potvrđen . 
Lično sam se uverio da osoba  koja se meni predstavlja "punim imenom i prezimenom" i kao takva ima "profil" (više od jednog ) na FB -ne postoji u telefonskom imeniku grada iz koga kaže da dolazi. 
Meni je to već bio znak da je "lažnjak" (i to se i potvrdilo )

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Pon Sep 07, 2015 8:16 pm

OK ideja šefe ali šta ćemo sa ovakvim kao ja kojima se telefonski broj vodi na oca? I kako misliš da bez dokumenta u kom se vidi adresa da dokažeš broj telefona sa te adrese?

Ovo nije upereno protiv naloga iz Srbije ili sa ex-Yu prostora kako je predstavljeno već se odnosi na sve naloge iz bilo kog dela sveta. U ostalom, prilikom pravljenja naloga smo se složili sa uslovom da su podaci koje dajemo tačni. Čemu sad frka ako neko traži da to i potvrdimo? Bez obzira što je Zoxy prva takav nalog koji nije sa pravim imenom i prezimenom.

Drugi razlog zašto FB insistira na tačnim podacima je to što se previše profila koristi kao "biznis profili" a poznato je da FB zaradu ostvaruje od prodaje reklamnog prostora. Nekolicini mojih prijatelja su profili pretvoreni u stranice. A za bolju vidljivost stranica FB ima svoj cenovnik.

Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca

Godina : 45
Datum upisa : 13.12.2012

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Uto Sep 08, 2015 12:23 am

Nemam ništa protiv novih pravila, ali mi je malo nejasno kako će tražiti lični dokument na uvid.
Kod nas se zna ko može da nam traži ličnu kartu na uvid, regulisano je zakonom.

Ne diraj lava dok spava!

BannerFans.com  

vrti

http://www.slucajnadomacica.rs/
Nazad na vrh Ići dole
http://mojezbrkanemisli.wordpress.com/
dusicaa
الحالم الأبدي

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Sre Sep 09, 2015 7:39 pm

Pa necu! Nije fer! I nije mi toliko zao sto cu ja ostati bez dva lazna profila, ali sto ce dva novotvorena muska profila biti ugasena, e to je prava steta!
Plan ce biti osujecen i dozivece totalni krah!
Plasim se za zdravlje *otvaraca* profila, da ne dozivi nervni slom. rlol rlol rlol rlol rlol
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Sre Sep 09, 2015 7:52 pm

dusicaa ::
Pa necu! Nije fer! I nije mi toliko zao sto cu ja ostati bez dva lazna profila, ali sto ce dva novotvorena muska profila biti ugasena, e to je prava steta!
Plan ce biti osujecen i dozivece totalni krah!
Plasim se za zdravlje *otvaraca* profila, da ne dozivi nervni slom. rlol rlol rlol rlol rlol
Verujem da nisi ti otvorila ta dva "lažna muška profila" nego ih primetila negde drugo ? 
Znaš kako ....lažnjak mora sebi da obezbedi i "prijatelje" ,jer mi se čini da ljudi jako ne vole kada shvate da su prijatelji sa "lažnjakom" ,pa dotičnog (u) blokiraju ili obrišu (što sam ja uradio ,recimo ) 
I šta će onda .....pravi sebi nove "prijatelje" . 
Baš nešto razmišljam da i ja sebi napravim jedan "lažnjak" (dok ovi sa FB ne počnu da brišu "lažnjake" ) ,a da nađem sliku neke super ribetine ,pa stavim "u vezi" . 
Nek crknu dušmani .  rlol rlol rlol

Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Sre Sep 09, 2015 8:01 pm

Bo*me ti bi da da potamanis jedan deo zenskog sveta smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Sre Sep 09, 2015 8:09 pm

Bo*me ti bi da da potamanis jedan deo zenskog sveta smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Pa štaaaaa ...baš će neka tamo sa FB znati da sam uzeo njenu sliku ? 
Recimo ova 

Napravim "profil",nazovem je nekim imenom ,recimo Marija Perić ,napunim joj "profil" koječime , i napišem "u vezi" . 
Aj * dokaži da nisam ?  smehsmeh

Pa još sa tog profila ubacujem na svoj  :kisic1: i sl . 
Ima da mi zavide ,breeeeee  smehsmeh

Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Sre Sep 09, 2015 8:21 pm

Ma sve je to normalno Dani i opste prihvatljivo.
Ne brinem ja da ti to ne mozes uraditi. Kad mogu drugi, mozes vala i ti.
Ja brinem za ona zenska srca koja kucaju zbog tebe, da ne prestanu kucati kad vide da si *u vezi*:ventilator:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Sre Sep 09, 2015 8:25 pm

Ja brinem za ona zenska srca koja kucaju zbog tebe, da ne prestanu kucati kad vide da si  *u vezi*:ventilator:  
Ćut* breeee Možda se neka i zainteresuje da "otme" ,aaaa ? 
cincin

Nazad na vrh Ići dole
justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Sre Sep 09, 2015 8:32 pm

Danubius ::
Ja brinem za ona zenska srca koja kucaju zbog tebe, da ne prestanu kucati kad vide da si  *u vezi*:ventilator:  
Ćut* breeee Možda se neka i zainteresuje da "otme" ,aaaa ? 
cincin

Oprezno sa željama, mogle bi ti se i ispuniti smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Sre Sep 09, 2015 8:39 pm

Tako mali Perica zamišlja lažni FB nalog. Bar lažnjak koji treba da provučeš kao pravi. Vidim ja da ćemo morati da nastavimo onaj seminar za fejsovce početnike.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Sre Sep 09, 2015 8:57 pm

ZoxZoja ::
Tako mali Perica zamišlja lažni FB nalog. Bar lažnjak koji treba da provučeš kao pravi. Vidim ja da ćemo morati da nastavimo onaj seminar za fejsovce početnike.
Verovala ili ne -čak i ja prepoznam "lažnjak" . 
Ako je nekome "sve zatvoreno" ,nema ništa ili  skoro ništa na "zidu" ,izostaju stvari koje su normalne čak i ovakvom "neaktivnom" korisniku kao ja ,čak se vidi da se nije ni "potrudilo" napraviti "profil" (obična crna podloga sa profil slikom ) onda je čak i meni jasno da je klasični "lažnjak" . 
Naravno da ću da se obratim tebi ,ne misliš da ću tako amaterski da se ispaljujem ?  smehsmeh
Ako sam "lažnjak" ,ne moram još i ispasti glup .  smehsmeh

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Sre Sep 09, 2015 9:09 pm

Vidi lažnjak može da ima svašta nešto na zidu, da ima gomile albuma, objava, da komentariše ... pa da je opet lažnjak. Ti sa "siluetom" na profilnoj su još i bezazleni. Pravi prevaranti se potrude oko profila. I nije ih baš lako provaliti dok ne uđeš u dublji kontakt s njima.

P.S. Ovde naravno ne ubrajam lažnjake ili takozvane dummy naloge napravljene zbog igrica. Većina mojih prijatelja zna da je Zorislava moj dummy napravljen da sa njega delim određene bonuse za farmu. Čak sam i u grupama "reklamirala" taj nalog kao takav dok sam bila aktivna kao boter. Naravno ovo nikom nije smetalo da ima "lažnjaka" za frnda jer smo svi to koristili da ne bismo popili trajan ban na igrici na "glavnom" profilu.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Sre Sep 09, 2015 11:58 pm

Dany,tek sad dokazujes da nemas pojma o FB i profilima....ja imam laznih pa bar 3,4 godine....zavaravam zyngu,imam brdo prijatelja,objave....a sluzi mi samo sto rece Zox za igru....a ljudi recimo u neke tamo dane cestitaju rodjenan,i slicno....cak i slika ima....to je iskljucivo da oni tamo ne povezu da je moj dummy nalog i to ne jedan....nikada nisam s tih profila kontaktirala s nekim ko ne zna da sam to ja,a isto tako neko kome ne vidis bas nista,pa ni profilnu jer je ne stavi,a moze da bude neka licnost opet,vjeruj da moze biti vrlo aktivna dugo osoba...pregledaj sve opcije....imas i onu...KAKO TE VIDE DRUGI....pa vidis da si i sam sakriven potpuno ,ako to stvarno zelis biti a u pozadini vrlo aktivan.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
John Doe
SFRJ
SFRJ

Godina : 55
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Čet Sep 10, 2015 7:25 am

Jedan čovek, jedan profil. Odavno sam postavio normative, pogotovo kada su se pojavili mobilni telefoni. Jedan čovek, jedan broj. Odavno liferujem ljude koji svakih nedelju dana, menjaju broj.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★

Godina : 36
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Čet Sep 10, 2015 8:44 am

Ako lažnjacima dolazi kraj... šef nam je definitivno okasnio...
Nego šefe, mene strah da će ti i tvoj profil ugasiti zbog "neaktivnosti" ... kažu za takve će doći vrijeme da će FB tražiti potvrdu da su živi beljenje

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Ned Sep 13, 2015 9:12 pm

bosankaa ::
Ako lažnjacima dolazi kraj... šef nam je definitivno okasnio...
Nego šefe, mene strah da će ti i tvoj profil ugasiti zbog "neaktivnosti" ... kažu za takve će doći vrijeme da će FB tražiti potvrdu da su živi beljenje
Bolje ikad -nego nikad ,ja sam bar neke  za koje sam se definitivno uverio da su" lažnjaci" brisao (jeste da je potrajalo ,ali se ja volim uveriti 100 % ) no kako bi objasnila da isti ti ,koji su mene upozoravali na "lažnjak" svakodnevno komuniciraju sa tim istim "lažnjakom" ,kao sa osobom koju "dobro poznaju" i smatraju "prijateljem" ? Meni nelogično . 

Biće da je naš drug Peđa ili čitao ovu temu ,ili došao do istog zaključka ,apropo "lažnjaka" .

Peđa B. Đurović
8 мин. · 

Imam molbu za sve vlasnike profila bez autentične profilne slike i sa izmišljenim generalijama. Nemojte mi, molim vas, slati zahteve za prijateljstvo, jer ne vidim nijedan jedini razlog da zahteve te vrste prihvatim. Moj izbor je da na društvenim mrežama koristim svoje ime i prezime, i da stojim iza svake svoje reči. Ukoliko želite da ja poštujem vašu želju za anonimnošću, budite svesni da i ja tražim da se poštuje moja želja da se igra otvorenih karata. Ovo se ne odnosi na ljude koji su mi sada na listi prijatelja, ali budući da je broj zahteva u poslednje vreme prilično veliki, neki flter mora da se stavi.
----
Samo ,mislim da njega ne nervira iz "ličnih" razloga ,nego što mu se očigledno kote "botovi" koji mu dobra ne misle ,a on im praktično daje šansu da pljuju po njemu ,verovatno što automatski "primi" nekoga ,bez da gleda ko je to uopšte . 

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   Ned Sep 13, 2015 9:15 pm

Sta mogu kad sam boleca na laznjake,pa ih ne brisem.....hahahhaha
Da iskreno kazem....ebe mi se ko je ko,dok god me ne dira i ne koristi taj neki profil da me podjebava...a i original cu da obrisem ako je recimo pun busanja u prsa...ja pa ja i moj narod.....eto to me nervira i to brisem,da mi je rod rodjeni.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   

Nazad na vrh Ići dole

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: