DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Da li ste član neke političke partije?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: Da li ste član neke političke partije?   Pet Nov 28, 2008 8:02 pm

First topic message reminder :

POLITIKA -neizostavni deo naših života .Da li ste se nekada bavili politikom, bili član neke partije, da li ste sada, da li ste simpatizer neke stranke, koje je vaše globalno političko opredeljenje?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/

AutorPoruka
debilko
Pogrešila roda

Godina : 54
Datum upisa : 22.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Sre Jul 22, 2009 7:11 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Pasivan član jer mislim da koliko god nam se ne sviđala politika,ona kreira naš život.Ja sam za jedinu na žalost progresivnu snagu,ili bar tako izgleda.Videćemo još,vreme će pokazati,ali svi ostali su svoje vreme veđ potrošili u prošlosti.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Sre Jul 22, 2009 7:18 pm

debilko ::
Ja sam za jedinu na žalost progresivnu snagu,ili bar tako izgleda.Videćemo još,vreme će pokazati,ali svi ostali su svoje vreme veđ potrošili u prošlosti.
MOJ ČOVEK ! Pročitaj malo POLITIKA podforum ,ima tamo raznih kontra-mišljenja .....sad nas ima dvoje-da osnujemo nezavisni poslanički klub ? slamka :90358:

Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

Godina : 21
Datum upisa : 12.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Čet Jul 23, 2009 9:12 am

.. uaaaaa... politici.. :prozor:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

Datum upisa : 21.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Čet Jul 23, 2009 9:48 am

Hocete kod mene u stranku?

SCO-stranka crnih ovaca
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina

Datum upisa : 08.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Čet Jul 23, 2009 10:25 am

Neka hvala, imam ja svoju stranku i drzim se nje godinama....

Parfimerija Andjela

svi koji nisu zli mogu se uclaniti ali najvise na mesec dana....kush

Ne tolerisem ni dan preko toga i u stanju sam da posaljem uterivace dugova!!! :twisted: :girlcool:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Čet Jul 23, 2009 10:27 am

Primas li uterivace dugih.... :scratch: :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Čet Jul 23, 2009 10:42 am

Crna_ovca ::

:477: Ne!! Njih ne primam jer znam da je to samo otpicka varka glases, znam iz razloga el sami sebe soritraju oma pri vrhu.. :ironic: :prozor:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Čet Jul 23, 2009 11:40 am

Oci-ANDJELA^Z ::

:477: Ne!! Njih ne primam jer znam da je to samo otpicka varka glases, znam iz razloga el sami sebe soritraju oma pri vrhu.. :ironic: :prozor:

A gde je reklamni materijal, potvrdjivanje "sigurnih glasača" ?
Dobaci jedan DG , osrednja bočica, svake nedelje ....i odmah će biti "Andjelu za Predsednika" :protest:

Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Čet Jul 23, 2009 12:16 pm

danubius ::
Oci-ANDJELA^Z ::

A gde je reklamni materijal, potvrdjivanje "sigurnih glasača" ?
Dobaci jedan DG , osrednja bočica, svake nedelje ....i odmah će biti "Andjelu za Predsednika" :protest:

Ja ne raznosim po kucama, vec sami dolaze i uzimaju kome sta treba..cherry
Dany dodji i dobices parfume, kreme i sve sto je tebi potrebno za licnu higijenu.. :phil: :geek:

Prijateljima ne naplacujem porez, a i marzu izostavim... rtrtr :geek: :twisted: 689
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Čet Jul 23, 2009 3:21 pm

SCO-stranka crnih ovaca

Ako nije problem, moliću program stranke da bih se ev. i odlučila za SCO. Deluje primamljivo, i to veoma. Bolje je biti crna ovca nego crna Kornelija. :vestica:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Čet Jul 23, 2009 3:31 pm

Kornelija ::

SCO-stranka crnih ovaca

Ako nije problem, moliću program stranke da bih se ev. i odlučila za SCO. Deluje primamljivo, i to veoma. Bolje je biti crna ovca nego crna Kornelija. :vestica:

Ofco, evo ti izveštaj BIA....da vidiš koga primaš u stranku :vestica: :

Ime :: Kornelija
Kornelija je žensko ime, koje u Hrvatskoj većinom nalazimo među Hrvatima te manje među Srbima. Značenje imena dolazi od latinskog Cornelia prema Cornelius. V. Kornelij. Kornelija je relativno često ime, među prvih petsto ženskih imena u Hrvatskoj, gdje danas živi preko petsto osoba koje nose ovo ime. Slični oblici imena ili nadimci: Koca, Koli, Kora, Kore, Lila, Lile, Lili, Lilica, Lilika, Nela, Neli, Nelica, Nelka, Nelija, Kornelia.

Nomen est omen
Najviše imenjaka nalazimo među osobama u tridesetim godinama, a najmanje među malom djecom. Najčešći horoskopski znak ovog imena je djevica, a kineskom horoskopu zmaj. Osobe s imenom Kornelija najviše vole čitanje.

Popularnost imena u posljednjih 60 godina
Najviše osoba nazvanih Kornelija rođeno je osamdesetih godina prošlog stoljeća.

Gdje ima najviše?
Većina osoba koje se zovu Kornelija žitelji su Zagreba (ukupno preko dvjesto), Osijeka (četrdesetak) te Vinkovaca (dvadesetak). S obzirom na broj stanovnika, Kornelija najčešće je ime među stanovnicima Velikog Bukovca gdje se svaki petstoti stanovnik tako zove.

Poznati

Kornelija Kukuljević-Sakcinski
kulturni djelatnik (XIX. st.)
Kornelija Geiger
oblikovateljica tekstila (XIX.-XX. st.)

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Čet Jul 23, 2009 3:42 pm

Predsedniče SCO, ignoriši gore navedeno, ne odnosi se na mene, jer ja se zovem ******. booored Moj omen est kush

Ipak, članak je vrlo zanimljiv i zato ti hvala Dani. Zaslužio si jednu kiticu poljskih margaretica.

:peta strana sv
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Čet Jul 23, 2009 3:51 pm

Auuuuuuuuuu....Dani :477:
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer

Datum upisa : 13.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Čet Jul 23, 2009 6:36 pm

NE
Nazad na vrh Ići dole
Broken Heart
Glavni opservator

Datum upisa : 22.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Čet Jul 23, 2009 6:42 pm

Naravno... :bljak:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Čet Jul 23, 2009 7:05 pm

Ja se uclanjujem u SCO samo ako ce budem blagajnik,mada smo se vec dogovorili na zatvorenoj sjednici Mr President i ja da je sve izvodljivo ukoliko budete redovno placali clanarinu.
I Dany,ne trudi se oko imena,znamo da nije s naseg podneblja i to je dovoljno.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Čet Jul 23, 2009 8:27 pm

Statut i program stranke ce biti dostupan,a gde bi drugde nego u toru....Prijave za clanove se takodje tamo primaju u kancelariji na stranama 121,198 i 328.Pozurite ljudi ,jer koliko vidim ovaj blagajnik jedva ceka da vas odere za clanarinu.

P.S. To nema veze sa predsednikom stranke,bez obzira koliko je ta sednica (zajedno sa blagajnikom)bila otvorena :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Čet Jul 30, 2009 9:01 pm

Da, član sam SCO. :90358:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Pet Jul 31, 2009 12:50 am

Zivio predsjednik,a bome i upravni odbor skupa sa blagajnicom!

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Pet Jul 31, 2009 2:02 am

Živeo predsednik, blagajnica,gorepost savetnica predsednikova i moja malenkost GENERALNA SEKRETRKA SCO.

:peta strana sv
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Pet Jul 31, 2009 10:14 am

.. ja cem bidnem.. hmmm.. za odnose s javnoscu.. iliti PR.. :joint:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Pet Jul 31, 2009 10:26 am

Lily ::
.. ja cem bidnem.. hmmm.. za odnose s javnoscu.. iliti PR.. :joint:

Imaćeš "odnose" ?.......sa "širom javnošću" ...juuuuuuuuuuuuuu ! sminka

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Pet Jul 31, 2009 10:36 am

Pazi ovog mangupa s aluzijama. Cccc... Lily, imaš li ti ovaj smajli? bom
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Pet Jul 31, 2009 10:40 am

.. ovaj.. bom
.. imam.. :twisted:

.. a imam i ovaj..
.. i ovaj.. :inf:
.. i ovaj.. :pucanje:
.. ali mi je ovaj nekako naj simpaNticniji... :juri sekirom:
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   Pet Jul 31, 2009 10:40 am

.. toj se zove.. krizni PR..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Da li ste član neke političke partije?   

Nazad na vrh Ići dole

Da li ste član neke političke partije?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» ASTRONOMSKI RECNIK

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: