DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Sre Okt 08, 2014 9:09 pm

First topic message reminder :

Pošto ovde imamo prave eksperte za Facebook ,a i sasvim neupućene ,a videh na drugoj temi da imamo razna pitanja -postavimo ih ovde .
Dakle ....ko ima neko pitanje oko opcija i mogućnosti FB ,ili neke nedoumice -neka pita ovde .
Kao i kod svih drugih pitanja koja su postavljena na forumu -neko zna i odgovor .
-----
Ja prvi ....ako te neko "obriše" ,i upotrebi izvesnu opciju ,koliko čuh -više uopšte ga ne možeš "pronaći" na FB ?
Tačno ili ne ?

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Čet Okt 16, 2014 8:30 pm

E pa sad nemoj pretjerivati...pa moja Lia izbaci sa mog moba sliku na FB i posla u inbox Inajo igricu...ne sto je preinteligentna nego sto je pritiskala ni sama ne zna sta i odletjelo.To je dokaz da su te operacije sasvim proste...ubaci status,link strane ili sa YT,stavi sliku....pa ko ima Fb ima ga valjda za neki klinac da stavi na njega.Ja ne znam zasto ti ne zatvoris Fb kad ti ne treba za nista,ozbiljno te pitam.
Nije valjda da bi bio u trendu.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com Na mreži
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★

Godina : 36
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Čet Okt 16, 2014 8:34 pm

Znam sefe, ali glavu stavljam na panj ako znas ista manje od mene, a i ti isto znas staviti status kliknuti "like"... staviti i neki komentar... otvoriti Chat i ko nam uopste garantuje da ti ne kacis nesto za odabrane?M?

Bice da nisi procitao moj odgovor tebi na predhodnoj strani, i ne znam zasto su ti moje objave trn u oku?Vec par puta pribacujes isto.

Rekoh vec...Bice da nisam dovoljno upucena.Ono sto sam znala onog dana kad napravih profil, znam i danas, a citam da ima dosta "noviteta" pa otuda "ubrajanje"...

A bice da ovdje vise nije pozeljno ni nasaliti se... booored

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Čet Okt 16, 2014 9:01 pm

Astra ::
E pa sad nemoj pretjerivati...pa moja Lia izbaci sa mog moba sliku na FB i posla u inbox Inajo igricu...ne sto je preinteligentna nego sto je pritiskala ni sama ne zna sta i odletjelo.To je dokaz da su te operacije sasvim proste...ubaci status,link strane  ili sa YT,stavi sliku....pa ko ima Fb ima ga valjda za neki klinac da stavi na njega.Ja ne znam zasto ti ne zatvoris Fb kad ti ne treba za nista,ozbiljno te pitam.
Nije valjda da bi bio u trendu.
Upravo zato -da imam i ja ako drugi imaju .
Da li je iko ikada video da sam stavio neki muzički spot "sa porukom" ,bilo koji "status" ili bilo šta "lajkovao" ,ili me video na chatu,ili da menjam profilnu sliku ili da imam "galeriju" ,ili da sam ikoga "blokirao" na bilo koji način ,a "prijatelj" mi je ?
Ja otvoreno kažem da sam tupson za to ,i ne mislim uopšte loše o ljudima koji Fb tretiraju na drugi način .
Naravno da je zbog "trenda" ,kad imaju drugi ,*oću i ja .
Ova tema je zaista da se nešto nauči , a bogami svašta naučiš i uočiš  kad se malo pozabaviš time ,što da ne ?
Drugi i najvažniji razlog zašto želim da znam -špijuniram klinju .
Pa odande saznam kad je i sa kim "u vezi" ,misliš da mi kaže ?
Ili da je u "grupi" Grobari jug" i slične budalaštine ....zato mi treba .
A pošto je naivan....nema ništa "skriveno" smehsmeh

bosankaa ::
Znam sefe, ali glavu stavljam na panj ako znas ista manje od mene, a i ti isto znas staviti status kliknuti "like"... staviti i neki komentar... otvoriti Chat i ko nam uopste garantuje da ti ne kacis nesto za odabrane?M?

Bice da nisi procitao moj odgovor tebi na predhodnoj strani, i ne znam zasto su ti moje objave trn u oku?Vec par puta pribacujes isto.

Rekoh vec...Bice da nisam dovoljno upucena.Ono sto sam znala onog dana kad napravih profil, znam i danas, a citam da ima dosta "noviteta" pa otuda "ubrajanje"...

A bice da ovdje vise nije pozeljno ni nasaliti se... booored
Što bi mi bile "trn" u oku ,svašta ? Svačija stvar šta će "objaviti" i kako će neko to "protumačiti" .
Ja volim da zaključujem na osnovu indicija ,pa to ti je (i obično budem u pravu) ali ništa to nije bilo u formi "prozivanja" ili "prebacivanja" ,samo sam odgovorio na tvoj post ,ne znam zašto se "pronađe" ?
Izađe mi na zidu kao i svačije drugo (ako me nisu blokirali ,eto,sad to naučio,ja mislio da su mnogi kao ja ,"neaktivni" ,a ono klinac ,samo me "isključili"  smehsmeh )
K*o da me ne poznaješ ,od kada ti ne kapiraš zezanje ? smehsmeh
Nisam malouman ,verovatno "znam" staviti što nabroja ,ali eto nisam...nisam imao takve potrebe ,više volim da kažem direktno kome šta mislim reći .No ponavljam -uopšte ne osuđujem ljude kojima je facebook jako važan i tretiraju ga drugačije ,svačija lična stvar .
Tako sam i primao u "prijatelje" ko god poslao zahtev ,pa tek sad shvatio da pola ni ne znam ko su ?
Po TEMI -pitanje,tj tri  :

Šta je konkretno TAG ,biti "tagovan" ?
Taj i taj vas obelezio na slici ....a nikako me nije mogao obeleziti,jer uopšte nisam na slici?

Zašto mi neke stvari stižu u onaj "profil" a ne na "zid " ?

(Ni to nisam pojma imao da postoji ,pa me neko edukovao da je prepun koječega )

Šta je ono "bockanje" ?

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

Godina : 49
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Čet Okt 16, 2014 9:21 pm

Ovim postom zahvaljujem Šefu što me je uputio da malo pročeprkam sopstvene opcije otvoreno-skriveno. Za njega evo kako se podešava skrivanje prijatelja.
1.

2.

Na ovoj drugoj slici vidite kako se podešava ko može da vam vidi spisak prijatelja.
- Javno: apsolutno svako ko ima FB nalog će to videti
- Prijatelji: samo oni koji su vam prijatelji vide ovo
- Samo ja: e tu vidite samo zajedničke
- Ručno: Tu može da se podesi ko vidi dok ostali vide samo zajedničke

Evo sad svi vi koji ste mi u prijateljima možete da vidite sa kim se družim ali radoznaloj rodbini još uvek ta opcija nije dostupna smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Iste ovakve opcije privatnosti imate i kod postavljanja slika, albuma sa slikama pa čak i običnih objava. Samo treba paziti da se kod običnih objava ili zaključanih slika na zidu kod sledeće objave vrati vidljivost jer FB pamti zadnje kako ste objavljivali. Ovo sam naučila iz vremena kad smo itemse sa Farme zaključavali jedni drugima.

Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Čet Okt 16, 2014 9:30 pm

Tagovan si kad je neko postovao sliku,kod nas Kijara to radi za forum redovno i onda u opciji ...ko treba da vidi...nareda 50 imena(taguje) a moze i na drugi nacin...da na slici markira osobe.Onda ta slika izadje na stranici svih koji su upisani,sto ja mrzim,bas iz razloga,od svih 50 lajk ili komentar dolazi meni kao vazna obavjest...samo iskace dodje mi da sakom opalim ekran.Bockanje je za mal ko prostacko zvizdanje...e sad sto veli Zox,prokljuvili mi farmeri,kad nekog uzmes za prijatelja odmah ides da ga bocnes i mozes da uzimas sve njegovo sto izbaci sa farme.

.

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Čet Okt 16, 2014 9:43 pm

Tag bi bilo povezivanje tj linkovanje nekog pojedinca ili stranice. Astra je objasnila kako se to radi. Zašto se to radi je već individualno.

- Recimo neki praznik je pa izbaciš sliku i označiš (taguješ) neke osobe i tako im kolektivno čestitaš to nešto umesto da ideš po pojedinačnim profilima i svakom kačiš čestitku.
- Kijara recimo an taj način reklamira Forum na čemu joj hvala
- Može da bude neka šaljiva slika gde označiš svoje prijatelje pa onda nastane zezanje u komentarima

Otprilike ovako bi izgledala tagovana slika da postoji ta opcija na Forumu. Na slici bi se prevlačenjem miša videlo ko je ko na slici dok bi iznad tj pored slike u uvodnom postu bio spisak svih tagovanih (označenih) a klikom na određeno ime bi se automatski prešlo na njegov profil.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Čet Okt 16, 2014 10:26 pm

Tagovan si kad je neko postovao sliku

ZoxZoja ::
Tag bi bilo povezivanje tj linkovanje nekog pojedinca ili stranice. Astra je objasnila kako se to radi. Zašto se to radi je već individualno.

- Recimo neki praznik je pa izbaciš sliku i označiš (taguješ) neke osobe i tako im kolektivno čestitaš to nešto umesto da ideš po pojedinačnim profilima i svakom kačiš čestitku.
-
E razumem sad ,i ne bi imao ništa protiv nečega takvog ,za zezalice i idem tamo .
No meni redovno stigne neka bezvezna slika ,i onda se isčuđavam -koji me je taj neko "označio" na nekim ružama ,recimo ?
"Bockaju" me muškarci ! suicid
A ono sa "profilom" ?
To neko svesno stavlja baš  tamo ? Ja sam dugo mislio da ima samo "zid" ,a profil ko profil ,računam ,ispunio i ok .
Neko mi reče -krcat ti profil ,odem tamo  ,a tamo.....spotovi ,sličice ,mudre misli sa "porukom" ,svašta .
Šta je poenta stavljati nešto "baš tamo" ?

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Čet Okt 16, 2014 10:48 pm

Profil je tvoja strana, tvoj zid i tu su sačuvane tvoje objave ili ono gde te je neko tagovao ili ako je neko nešto pisao tebi lično (ali ne chat nego javno) kao recimo čestitke za rođendan. To je na slici označeno brojem jedan.

Početna strana je mesto gde vidiš objave svojih prijatelja. Tu su i one dosadne stvari koje objavljujemo mi sa igrica. To vi koji ne igrate imate negde na ovoj temi objašnjeno kako da sakrijete da ne vidite. To je na slici brij 2.

Na oba ova dela profila možeš da stavljaš slike, video klipove, neke svoje komentare (to se zovu statusi). Postoji opcija da označiš neki datum koji ti je bitan. Trenutno je moderno objavljivati godišnjice venčanja.

Svrha bockanja sem onog što je Astra rekla za Farmu meni nije nikad dokučena tajna.

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Sub Okt 18, 2014 9:32 pm

Tacno, sefe.

Evo jos jedne opcije. Naime, za slucaj da ti neko hakuje profil, mozes upotrebiti opciju ''pomoc prijatelja'' zlz  za povratak istog. 
 Koristim je, i pomogla mi je , mada se desilo nesto neocekivano, hhahahha, zato me i ima cesce ovde zlz 
 kao i opciju deaktiviranja naloga kad putujem, ili jednostavno resim da odmorim od, u mom slucaju, osoba koje jedino sto imaju, a imaju tu potrebu svaki dan, je da te ispituju sta i kako, stici do...
Ove godine sam izgubila troje prijatelja, svo troje dg. cancer...I kao crni humor, pojavi se na njihovom profilu- Srecan rodjendan od nekog prijatelja, koji , eto nije znao da ih vise nema...Mislim, nedao bog, niko ne zna sta ga ceka, ali kad putujem ( ruse se avioni, zar ne? zlz ) , ako se razbolim i sl...koristim ovu opciju, kad je vec ima...
Desavaju se i mali pehovi, kao sto rekoh, ali boze moj..kad izgubis prijatelja na fb, zbog nesporazuma, nadjete se , ovde, na gmailu, skype, instargramu , tel..ili u jedvacekamdatevidimopet...
Pa, ako imate jos neko pitanje, tu sam, sve mu opcije znam zlz

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Sub Okt 18, 2014 9:42 pm

sonia ::

Vidim da ima "kamera" tamo ,nikad nisam koristio .
Kako to funkcioniše ,treba nešto dodatno ,ili samo klikneš na ikonicu ,kakva je slika  i ton ,možeš li "razvući" sliku preko celog monitora ,eto,nešto o tome ? :fb:

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Sub Okt 18, 2014 9:46 pm

sve moze...rekla sam ti vec,klik na kamericu ,kad vec otvoris prozor za cat i instalira se u par sekundi.

.

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Sub Okt 18, 2014 9:49 pm

Danubius ::

Vidim da ima "kamera" tamo ,nikad nisam koristio .
Kako to funkcioniše ,treba nešto dodatno ,ili samo klikneš na ikonicu ,kakva je slika  i ton ,možeš li "razvući" sliku preko celog monitora ,eto,nešto o tome ? :fb:

E, jes ti pitanje zlz 
Moze na ceo ekran da se otvori, ali sto rece neko, mozda iskoci na zid, zebi zlz 
Imas skype za to, ili vec...
Ajde sad nesto teze pitaj :dadada:

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Sub Okt 18, 2014 9:51 pm

Joj Sonia...ako nestanem,nece me bit nigdje pa ce se valjda znati da sam umrla...postavljalo se i pitanje zbog takvih stvari cak i o testamentu u kojem ostavis lozinku i onda ovlascena osoba moze uci i ponistiti nalog ili pravno lice.
Imam i ja izmedju ostalih,jednu dragu osobu koja je umrla i ja sam imala ulaz na njen nalog...ali kako bre da udjem ,da se vidi online a sin joj stalno na FB...to bi tek bio sok.

.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Sub Okt 18, 2014 9:57 pm

Evo teže ...ima li način da ukapiraš "lažni" profil na osnovu "nečega"?
Hipotetički ....gospođa ti poturi jedan profil ,eto ,to sam ja ,bla bla.....a ima još 5 drugih za koje nemaš pojma ?

Joj Sonia...ako nestanem,nece me bit nigdje pa ce se valjda znati da sam umrla...postavljalo se i pitanje zbog takvih stvari cak i o testamentu u kojem ostavis lozinku i onda ovlascena osoba moze uci i ponistiti nalog ili pravno lice.
Imam i ja izmedju ostalih,jednu dragu osobu koja je umrla i ja sam imala ulaz na njen nalog...ali kako bre da udjem ,da se vidi online a sin joj stalno na FB...to bi tek bio sok.
Meni je nedavno umro drug , i "profil" mu je stajao još danima "aktivan" ,stizalo mu koješta na zid .
To je baš bilo sablasno .
Valjda je ćerka kontaktirala administraciju ,pa ugasila nalog .

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Sub Okt 18, 2014 10:10 pm

Danubius ::

Evo teže ...ima li način da ukapiraš "lažni" profil na osnovu "nečega"?
Hipotetički ....gospođa ti poturi jedan profil ,eto ,to sam ja ,bla bla.....a ima još 5 drugih za koje nemaš pojma ?

Meni je nedavno umro drug , i "profil" mu je stajao još danima "aktivan" ,stizalo mu koješta na zid .
To je baš bilo sablasno .
Valjda je ćerka kontaktirala administraciju ,pa ugasila nalog .

Lazni profil je valjda onaj kad neko koristi tvoj identitet, tvoju fotografiju, tvoje podatke i sl... A to da ti poturi neciji i kaze da je njen, e jbg.. Pa , ako pises sa njom, videces jako brzo da li je to ona ili ne, takve stvari se po sitnicama provale.
A i ovi sto izlaze sa vise profila, oni uglavnom ulaze sa iste adrese, pa cak i da to ne rade, vrte oko istih ljudi, i onda automatski izadje ponuda- poznajete li ovu osobu, i sl. pa se opet sazna, cak i da nema svoju fotofrafiju, ljudi funkcionisu kao nekoj semi, ili slicna imena, ili slicne fotografije, ili opet, nacin pisanja...Mislim, ne nudi ti fb neke prijatelje tek onako, vec one koji tu ''kruze''... nikad mi ne stizu neki sa Jamajke :dadada:

A Astra, ja nemam nista toliko vazno  na profilu za testament, ali nije losa ideja smehsmeh
''sve statuse ostavljam...''
Tacno, recimo, za pokojnike, ili ako se primeti da neko koristi vasu fotografiju kao svoju profilnu i sl, postoji mogucnost prijave  profila. To se moze koristiti i za sopstveni..Samo sto vise osoba moraju prijaviti profil kao nepozeljan, i administracija ga onda brise...

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Sub Okt 18, 2014 10:38 pm

A i ovi sto izlaze sa vise profila, oni uglavnom ulaze sa iste adrese...
E to mi reci ,taj marifetluk me zanima .
Kako se to locira "adresa" i kako "traži" tamo ?
:zubi3:
Hipotetički....svakoga možeš da "napipaš" na netu na osnovu IP .
A tamo ? fil

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Sub Okt 18, 2014 10:43 pm

Ne mozes na FB vidjeti IP,ali ima indicija...ali ko puno cacka,obicno pogrijesi,kao na primjer nas Tvrle,uvijek je istrazitelj pa povezuje nebuloze,koje niko ne bi povezao.

Laznjak je u 99% slucajeva prijatelj sam sebi,jedino ako je otvorio profil da nekome ucera,pa onda sumnjivima pogledas prijatelje,datum otvaranja,ima li objava na zidu...pa malo pitas zajednicke prijatelje poznaju li osobu.Nista nije nemoguce.

.

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Sub Okt 18, 2014 10:48 pm

Klikom na sliku profila,u linku gore ,zadnje cifre su njegove licne ali ne sadrze IP broj.Postoji network broj,ali caka je,probala ja,kad ga trazim,na kraju svega uvijek dobijem mjesavinu mog licnog broja,tako da je to malo komplikovano,a ima i posla i jedino se moglo preko chroma doci do tog broja.
Ovo je meni sve trebalo da dodjem do broja profila da bi "hakovala" zyngu i malo malverzacije pravila u svoju korist a i mnogih prijatelja...jer Astra pomaze kad je neko covjek.

.

Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Ned Okt 19, 2014 2:03 pm

Svi mi koji igramo Fb igrice, imamo i *lazni profil*
Imam ga i ja ali tamo nema ni prijatelja ni aktivnosti. Koristi mi iskljucivo za davanje zivota i prolaza za igricu. Ne mogu cekati da se neko od prijatelja koji igra tu igricu, smiluje i posalje mi prolaz.Ovak imam pass od oba sina i treci *lazni* profil i igram igrice bez cekanja.zlz
Ne verujem da se moze otkriti lazni profil, ako ga je neko specijalno otvorio i sa specijalnom namerom. Onda on vodi racuna o prijateljima, o aktivnostima i sl.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Ned Okt 19, 2014 11:21 pm

Dušo svi mi koji smo redovno farmerisali imamo o nekoliko takvih dummy naloga. Jedno vreme je postoja bug u toj igrici pa sam ja napravila nekih desetak naloga i poklanjala ih prijateljima za rođendane. Da sami sebi sa tog naloga pošalju poklone jer se moglo na brzinu nakuckati taj neki virtuelni novac zvani FV. Takođe imam i nalog koji je aktivan a sa kog sam delila nekestvari opet da me ne bi uhvatili s prstima u tegli pekmeza i stavili mi doživotni ban na igricu.

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Ned Okt 19, 2014 11:25 pm

ZoxZoja ::
Dušo svi mi koji smo redovno farmerisali imamo o nekoliko takvih dummy naloga. Jedno vreme je postoja bug u toj igrici pa sam ja napravila nekih desetak naloga i poklanjala ih prijateljima za rođendane. Da sami sebi sa tog naloga pošalju poklone jer se moglo na brzinu nakuckati taj neki virtuelni novac zvani FV. Takođe imam i nalog koji je aktivan a sa kog sam delila nekestvari opet da me ne bi uhvatili s prstima u tegli pekmeza i stavili mi doživotni ban na igricu.
Naravno...to su bili dummy nalozi za vlastite potrebe a ne da se zahebava narod na fejsu.S takvih profila sam kontaktirala samo ljude kojima sam nesto slala s njih ili objavljivala,za nista drugo nisu sluzili.

.

Nazad na vrh Ići dole
Marea

Datum upisa : 25.09.2014

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Ned Okt 19, 2014 11:43 pm

Mene zanima jel' mozes da znas ko ti gleda profil, i naravno oni kojima ti gledas,,?
Nisam neki "fejsbukovac" i mislim da nema tu sad nekih velikih nauka, jednostavno je, ili ja ne zalazim dalje od onoga sto mi treba,,
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Ned Okt 19, 2014 11:46 pm

Ljudi salju kojekakve linkove pod nazivom
Vidi ko ti gleda profil
nikad ne preuzimam takve linkove i ne zanima me  a iskreno i ne vjerujem da to stima....mozda neko ipak zna i za tu opciju.

.

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Ned Okt 19, 2014 11:48 pm

Nema šanse da ono što objavljuju "Vidi ko ti gleda profil" i radi taj posao. Dešavalo mi se da vidim sliku da sam nekom gledala profil 15897 puta a ja čak nisamni znala da mi je frend jer je nalistu dodat samo za igricu.

Nazad na vrh Ići dole
Marea

Datum upisa : 25.09.2014

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    Ned Okt 19, 2014 11:52 pm

Pa da znam za te linkove zato sam i pitala, sin mi je tada rekao, ne otvaraj to, to je laz i ne moze da se zna,,,ali mozda neko ipak zna i za to, kad vec ima opcija VIDJENO (poruke) onda me cudi da nema i Vidjeno da je vidjeno,, rlol
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))    

Nazad na vrh Ići dole

FACEBOOK za neupućene (savetovalište) :)))
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Facebook-za i protiv

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: